Pobyty u Baltského moře

Dlouhé písečné pláže, voňavé borovicové lesy, slaný vzduch od moře a hlavně žádné davy turistů. Vítejte na severu Polska, kde zažijete nezapomenutelnou dovolenou jako ze severského filmu, ale už za necelý den jízdy autem. Zamiřte například do města Gdaňsk s úchvatným severským stylem nebo do oblíbených přímořských letovisek.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Hotelu Victoria jsme strávili příjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotelu byl velice milý a ochotně nám vše vysvětlil. Pokoj byl dostačující a příjemným překvapením byl velký balkon. Nejvíce jsme byli nadšení z wellness centra. Do sauny jsme se chodili prohřát po koupání v osvěžujících vodách Baltu. Doporučujeme navštívit písečnou pláž kousek od hotelu, vyzkoušet koupání v Baltském moři a zajet do sousedního města Kolobřeh. ”

Aneta Vybíralová
Aneta Vybíralová
Zákaznická podpora

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Za širokými plážemi pokrytými bílým pískem nemusíte cestovat na kraj světa - stačí se vydat na sever Polska, kde místní břehy omývá Baltské moře. Za koupáním se raději vydejte do místních lázní nebo do wellness přímo v hotelu - zdejší moře je totiž příliš chladné a počasí často větrné. Dejte proto přednost romantickým procházkám po plážích nebo poznávání místních zajímavostí – najdete jich zde nespočetně!

Koupání i procedury si užijete v lázních

Turisty lákají k pobytu u Baltského moře hlavně dvě městečka, která jsou proslulá památkami, místní gastronomií i nekonečnými možnostmi vyžití. Jsou to letoviska:

  • Sopot - oblíbené letovisko, které je obklopeno dvěma významnými městy Gdaňsk a Gdyně. V Sopotu můžete navštívit nejdelší dřevěné molo v Baltském moři (511,5 m), aquapark nebo zoologickou zahradu, do Gdaňsku se pak vydejte na návštěvu Kostela sv. Marie a do Gdyně na přímořské akvárium.
  • Kolobřeh - známé lázeňské město, kde léčí nejen unikátní mikroklima se vzduchem nasyceným chlórem, ale také lázně. Za poznáním se pak vydejte k místnímu cihlovému majáku nebo na molo, výjimečná je také návštěva Konkatedrální baziliky Nanebevzetí Marie Panny.

Pokud k Baltskému moři míříte hlavně za odpočinkem, jste na správném místě. Stačí si vybrat ubytování, ze kterého budete mít jen pár kroků do místních lázní. Přímo v hotelu vás bude čekat vstup do wellness centra nebo blahodárné procedury. Místní ozdravné klima a uklidňující procházky po pláži jsou jen třešničkou na dortu.