Přibližně 25 km od Plzně se nachází vesnička Radnice a v ní Penzion Farma Dvorec. Kromě perfektní polohy v přírodě blízko k několika přírodním i historickým krásám se může chlubit svou vlastní vybudovanou farmou. Užijte si s celou rodinou pobyt v tomto prostředí společně s chutnou polopenzí, degustačním prkénkem a prohlídkou farmy. Za příplatek zkuste jógu či masáž.

O ubytování

V Penzionu Farma Dvorec si užijete úplně jiný typ rodinné dovolené, než na který jste pravděpodobně byli doposud zvyklí. Vesnička Radnice jen 25 km od Plzně ukrývá "uprostřed ničeho" tento útulný penzion, okolo kterého vytvořili farmu a mnoho dalších aktivit. Zároveň to odsud budete mít jen 500 m k přírodnímu parku Horní Berounka, 3 km k rozhledně Na Vrchách a 6 km k baroknímu zámku Liblín. Pokud se rozhodnete poznávat Plzeň, nevynechte Plzeňské historické podzemí, Pivovar Prazdroj a Pivovarské muzeum ani Katedrálu sv. Bartoloměje.

Kde budete spát?

Celá rodina se ubytuje v účelně vybavených, příjemných pokojích. V každém z nich najdete ledničku a vlastní koupelnu se sprchou a WC. Součástí některých pokojů je také kuchyňka.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci penzionu se výborně najíte díky poskytované polopenzi. Mimo sjednané stravování je však restaurace běžně zavřená.

Kde budete relaxovat?

V penzionu nabízí masáže a hodiny jógy.

Cestujete s dětmi?

Potvrzeno: Děti pobyt na farmě v okolí všech těch zvířátek nesmírně baví!

Něco navíc

K zapůjčení jsou zde stolní, deskové a zahradní hry, ale i jízdní kola. Můžete si zde zahrát stolní tenis, zastřílet na asfaltové holuby a pokud máte rádi rybaření, dostanete zde povolenku.

Penzion Farma Dvorec

Penzion Farma Dvorec

Radnice 652 , Radnice
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
14:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Česky hovořící personál
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Vzdálenost od jezera
1,3 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
13 km

Tipy na výlet

Plzeň

PlzeňTip na výlet

Když se řekne Plzeň, většině z nás se vybaví světoznámé pivo, které z tohoto města pochází. Zjistěte přímo v pivovaru Plzeňský Prazdroj, jak se oblíbený zlatavý mok vyrábí a ochutnejte ho ještě dříve, než se uzavře do sudů. Po správném osvěžení si prohlédněte i historické centrum a obhlídku začněte na náměstí Republiky. Spatříte zde gotickou katedrálu sv. Bartoloměje s nejvyšší kostelní věží v České republice. Při odchodu nepřehlédněte andílka na zadní straně katedrály - podle místních přináší štěstí a pokud se ho i dotknete, splní vám přání. Své kroky dále směřujte kolem renesanční radnice, moderní fontány a morového sloupu k dalším památkám - v Plzni jich je skutečně požehnaně.

Více informací
CHKO Křivoklátsko
CHKO Křivoklátsko
Křivoklát
Křivoklát
Zámek Zbiroh
Zámek Zbiroh