Přibližně 25 km od Plzně se nachází vesnička Radnice a v ní Penzion Farma Dvorec. Kromě perfektní polohy v přírodě blízko k několika přírodním i historickým krásám se může chlubit svou vlastní vybudovanou farmou. Užijte si s celou rodinou pobyt v tomto prostředí společně s chutnou polopenzí, degustačním prkénkem a aktivitami na farmě. Za příplatek zkuste jógu či masáž.

O ubytování

V Penzionu Farma Dvorec si užijete úplně jiný typ rodinné dovolené, než na který jste pravděpodobně byli doposud zvyklí. Vesnička Radnice jen 25 km od Plzně ukrývá "uprostřed ničeho" tento útulný penzion, okolo kterého vytvořili farmu a mnoho dalších aktivit. Zároveň to odsud budete mít jen 500 m k přírodnímu parku Horní Berounka, 3 km k rozhledně Na Vrchách a 6 km k baroknímu zámku Liblín.

Pokud se rozhodnete poznávat Plzeň, nevynechte Plzeňské historické podzemí, Pivovar Prazdroj a Pivovarské muzeum ani Katedrálu sv. Bartoloměje. Za zábavou se vydejte do Techmania Science Centra, DinoParku s pohyblivými modely prehistorických ještěrů, Zoologické a botanické zahrady nebo Air Parku s rozsáhlou sbírkou letadel a tanků z 2. světové války. Pro odvážlivce je tu potom ultramoderní motokárová dráha KartArena a paintballové hřiště.

Kde budete spát?

Penzion nabízí ubytování v účelně vybavených, komfortních pokojích. V každém z nich najdete ledničku a vlastní koupelnu se sprchou a WC. Součástí některých pokojů je také kuchyňka.

Na čem si pochutnáte?

Restaurace penzionu nabízí vydatnou polopenzi pro hosty. Mimo stravování ubytovaných hostů je ale zavřená.

Kde budete relaxovat?

Svůj pobyt můžete obohatit o relaxační masáže a hodiny jógy, při kterých si skvěle odpočinete od všedních starostí.

Cestujete s dětmi?

Potvrzeno: děti pobyt na farmě v obklopení zvířátek nesmírně baví! Můžete je vzít na prohlídku farmy, nebo jim domluvit jízdu na poníkovi.

Něco navíc

K zapůjčení jsou zde stolní, deskové a zahradní hry, ale i jízdní kola. Můžete si zde zahrát stolní tenis, zastřílet na asfaltové holuby a pokud máte rádi rybaření, dostanete zde povolenku.

Penzion Farma Dvorec

Penzion Farma Dvorec

Radnice 652 , Radnice
Česká republika

Provozuje společnost:
Mokoš Pavel s.r.o. IČ: 26331951


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Česky hovořící personál
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Vzdálenost od jezera
1,3 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
13 km

Tipy na výlet

Plzeň

Plzeň Tip na výlet

Když se řekne Plzeň, většině z nás se vybaví světoznámé pivo, které z tohoto města pochází. Zjistěte přímo v pivovaru Plzeňský Prazdroj, jak se oblíbený zlatavý mok vyrábí a ochutnejte ho ještě dříve, než se uzavře do sudů. Po správném osvěžení si prohlédněte i historické centrum a obhlídku začněte na náměstí Republiky. Spatříte zde gotickou katedrálu sv. Bartoloměje s nejvyšší kostelní věží v České republice. Při odchodu nepřehlédněte andílka na zadní straně katedrály - podle místních přináší štěstí a pokud se ho i dotknete, splní vám přání. Své kroky dále směřujte kolem renesanční radnice, moderní fontány a morového sloupu k dalším památkám - v Plzni jich je skutečně požehnaně.

Více informací
CHKO Křivoklátsko
CHKO Křivoklátsko
Křivoklát
Křivoklát
Zámek Zbiroh
Zámek Zbiroh