V Hotelu S-centrum Benešov *** si užijete sportovní aktivity jako stolní tenis, badminton či minigolf, ale také vstup do posilovny s kardiozónou i bohatou polopenzi. Navíc vás čeká také bowling a relaxace v privátní finské sauně či vířivce. Na dosah budete mít zámek Konopiště (4 km) a daleko nebude ani Praha.

O ubytování

Hotel S-centrum Benešov *** najdete v Posázaví ve městě Benešov jen necelých 9 km od zámku a zámeckého parku Konopiště a 35 km od Prahy. Umístění hotelu je skvělé na výlety do přírody i po památkách a různé sportovní aktivity.

Kam ještě na výlet? Vydejte se třeba na Malý Blaník (25 km) se zříceninou kaple sv. Magdalény nebo Velký Blaník (25 km) s dřevěnou rozhlednou. A pokud se rádi díváte do okolí, vystoupejte na rozhlednu Špulka (7,5 km). Ta je vysoká 38,5 metrů a uvidíte odsud na Sněžku i na Šumavu. Najdete u ní také naučnou Ptačí stezku, malý rybník s vodníkem a dětské hřiště s lanovými prolézačkami a hrami.

Zajímají vás spíše hrady a zámky? Podívejte se k hradu Český Šternberk (17,6 km), který patří k nejstarším na českém území, nebo na zámky Jemniště (9 km) a Vlašim (18 km). Barokní zámek Jemniště vás okouzlí romantickou architekturou i krásnou zahradou, na zámku Vlašim zase můžete navštívit Muzeum Podblanicka.

A aby těch muzeí nebylo málo, z hotelu to budete mít kousek do Muzea motocyklů Konopiště (8,7 km) s 90 originálními exponáty, Jawa muzea Konopiště (8,8 km) s dalšími 120 exponáty nebo do Vojenského technického muzea Lešany (19,6 km) s více než 700 historickými tanky, obrněnými vozy, motocykly, kanony a další armádní technikou.

Kde budete spát?

Hotel nabízí ubytování ve 24 pokojích. Na výběr jsou dvou a třílůžkové pokoje, ale i rodinné varianty se čtyřmi až pěti lůžky. Některé pokoje mají balkón.

Dvoulůžkový pokoj měří 16 m² a je vybavený dvěma postelemi, které lze nechat odděleně nebo spojit ve dvoulůžko. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a nechybí televize, telefon a WiFi připojení.

Třílůžkový pokoj (16 m²) má vlastní koupelnu se sprchou, WiFi připojení, televizi i telefon. Najdete v něm 3 jednolůžkové postele, 2 je ale možné spojit do dvoulůžka.

Čtyřlůžkový pokoj sestává ze dvou samostatných ložnic, v každé jsou dvě lůžka, která je možné spojit v manželskou postel nebo nechat odděleně. V pokoji je jedna koupelna se sprchovým koutem, televize, telefon a WiFi připojení.

Pětilůžkový pokoj se také skládá ze dvou ložnic, ty jsou ještě oddělené chodbičkou. Ze všech pokojů je největší a do jedné z ložnic se pohodlně vejde i dětská postýlka. Pokoj má koupelnu se sprchovým koutem, TV, WiFi připojení a telefon.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové hotelové restauraci Grosso, která se specializuje na italskou kuchyni, se můžete těšit na domácí těstoviny nebo pizzu přímo z pece na dubové dříví. Součástí menu jsou ale i česká jídla a různé mezinárodní speciality.

V rámci polopenze na vás čekají výborné snídaně formou bufetu s pestrou nabídkou pochutin. Večeře jsou sice servírované, malého výběru se ale obávat rozhodně nemusíte, volit můžete z až 10 jídel a jako zakončení dostanete výborný domácí moučník.

Kde budete relaxovat?

Odpočinek vám bezpochyby zajistí relaxační zóna s vířivkou, saunou a párou se solnou tryskou a hvězdným nebem. V létě je k dispozici venkovní bazén. Objednat si můžete také příjemné masáže, které provádí certifikovaní maséři.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je v restauraci k dispozici dětský koutek i dětské židličky. Na recepci vám rádi zapůjčí společenské hry či omalovánky, za příplatek si můžete půjčit i dětskou postýlku.

S-centrum Benešov ***

S-centrum Benešov ***

U Vodárny 2215 , Benešov
Česká republika

Provozuje společnost:
VHS HC Benešov, s.r.o. IČ: 25132466


+420 773 129 261

info@scentrum.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Wellness
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,3 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
34 km
Sjezdovka
12 km
Běžkování
8 km

Tipy na výlet

Zámek Konopiště

Zámek Konopiště Tip na výlet

Původně hrad ze 13. století, dnes úchvatný zámek v pseudohistorickém romantickém hradním stylu. To je zámek Konopiště. Právě současnou nezaměnitelnou podobu dostal zámek na přelomu 19. a 20. století, kdy byl jeho vlastníkem sám následník rakouského trůnu František Ferdinand d'Este. V prohlídkových okruzích si zde dnes prohlédnete třeba honosné salony, soukromé pokoje císařské rodiny nebo Loveckou trasu s mnoha expozicemi.

Prohlídkové okruhy

  • Salony jižního křídla zámku
  • Salony severního křídla zámku
  • Soukromé pokoje rodiny Františka Ferdinanda d'Este
  • Lovecká trasa
  • Gotické sklepení

K zámku patří krásná Růžová zahrada se skleníky, kam se vydejte na romantickou procházku mezi růžemi a pávy. Na východní straně zámku vás překvapí zámecký medvěd, kterého zde chovají v místě bývalého příkopu.

Více informací
Benešov
Benešov
Zámek Jemniště
Zámek Jemniště
Praha
Praha