Dovolená ve Vysokých Tatrách

Do Vysokých Tater by se měl alespoň jednou vypravit každý, projít se kolem Štrbského plesa a zalyžovat si v Tatranské Lomnici. Turistika i lyžování jsou přístupné pro rodiny s dětmi i vášnivé sportovce, na ubytování vás pak čeká zasloužený odpočinek.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. I když nám jeden den propršelo, bylo tu plno možností, jak se zabavit. Výhled z pokoje jsme měli přímo na Tatry a večerní posezení se sklenkou Prosecca bylo úchvatné. Potěšilo nás také wellness s bazénem a vířivkou. Polopenze byla dostačující a chutná. V okolí hotelu je plno atrakcí. Hned přes cestu je bobová dráha, kde jsme zažili pořádnou dávku adrenalinu, nedaleko je také Belianská jeskyně. Celkově jsme s pobytem v Hotelu Tulipán byli velmi spokojeni a pobyt mohu jedině doporučit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Největšími perlami našeho pobytu v ikonickém Hotelu Patria **** byla vynikající polopenze ve Slunečné restauraci, milý a ochotný personál i rozsáhlé wellness centrum se spoustou zákoutí pro odpočinek po náročné turistice. Opomenout nemohu také unikátní polohu ubytování, které se nachází přímo u nádherného Štrbského plesa. Díky tomu je toto místo ideálním výchozím bodem pro turisty i lyžaře.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Vysoké Tatry, které jsou známé jako nejvyšší a nejvíce fascinující hory Slovenska, lákají každoročně k návštěvě tisíce turistů. Nechte se i vy zlákat na prvotřídní dovolenou se vším, co k tomu patří – a nemusíte za ní cestovat na kraj světa.

Na co se můžete ve Vysokých Tatrách těšit?

Pokud míříte na pobyt do Tater v létě, těšte se na desítky kilometrů turistických stezek, které jsou po zimní uzávěrce znovu otevřeny. Vystoupejte nejen na nejznámější vrchy jako Kriváň či Lomnický štít, ale navštivte i nejvyšší vodopád na Slovensku, Kmeťův vodopád. Vaše děti potěší letní atrakce v podobě bobové dráhy.

V zimě se zase můžete těšit na lyžovačku po prvotřídně upravených sjezdovkách, na jejichž vrcholy vás vyvezou moderní lanovky a vleky. Kochání se nádhernou tatranskou přírodou si nejlépe vychutnáte během běžkování po upravených trasách.

Dovolená na slovenských horách slibuje více než jen turistiku a nekonečné možnosti aktivního vyžití. Po náročných stoupáních vám jistě přijde vhod odpočinek pro tělo i mysl. To nejlepší uvolnění svalů zažijete ve wellness centru, kde na vás čeká sauna, vířivka a často i relaxační bazén. Užívejte si relax ve wellness neomezeně a vyberte si pobyt, kde budete mít wellness přímo v hotelu.

Návštěva wellness zní sama o sobě dobře. Když se k ní přičtou také prvotřídní služby a moderní hotel s výhledem na hory a restaurace, kde se o vaše chuťové pohárky bude starat profesionální šéfkuchař, můžete se těšit na opravdu nezapomenutelný zážitek. Vydejte se za ním do jednoho z mnoha hvězdičkami oceňovaného luxusního hotelu ve Vysokých Tatrách a uvidíte, že nebudete litovat.