Hotely Morris

Hotely Morris, to je trojice luxusních a velmi oblíbených wellness hotelů, které získaly různá ocenění, všechny spadají do kategorie **** hotelů a najdete je v Mariánských Lázních, České Lípě a Novém Boru.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.



Síť hotelů v České republice, která nese název Hotely Morris, si zakládá na tom, abyste byli ubytováni ve čtyřhvězdičkovém hotelu v nádherné historické budově, o kterou se pečlivě starají a zachovávají jejich historickou hodnotu. Společnou však mají také blízkost k centru města i k zastávce autobusu/vlaku či vlastní wellness centra, která jsou součástí hotelů.

Kam se vydáte do hotelu Morris?

Do jednoho z těchto hotelů se můžete vydat do České Lípy, Nového Boru a Mariánských Lázní.

Hotel Morris Česká Lípa vznikl propojením tří historických budov na náměstí T. G. Masaryka v centru České Lípy. Svou jedinečnou architekturou patří mezi hlavní dominanty náměstí. Zrekonstruovaný designový hotel s atriem přes všechna patra, luxusně zařízenými pokoji se starožitným nábytkem a podzemním wellness centrem zajišťuje hostům nadstandardní komfort.

Parkhotel Morris Nový Bor najdete v klidné části Nového Boru v Libereckém kraji na pomezí CHKO Lužické hory a CHKO České Středohoří, zároveň však v bezprostřední blízkosti centra města. K hotelu náleží soukromá zahrada a součástí budovy hotelu je krásný zámeček.

Golf Hotel Morris v Mariánských Lázních najdete v rozlehlém parku na kopci nad městem, v těsné blízkosti golfového hřiště. Je zařízený ve staroanglickém stylu, kterému vévodí tmavý nábytek a kožená křesla.