Dovolená ve Slovenském ráji

Vyberte si Slovenský ráj. Jedna z nejkrásnějších částí Slovenska láká k odpočinkovému i aktivnímu pobytu v jakémkoli ročním období. Krásná příroda a možnosti trávení volného času jistě zaujmou jak celé rodiny, tak i zamilované páry či skupiny přátel.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel je doslova v centru, vyjdete z něj rovnou na hlavní ulici Spišské Nové Vsi, takže je perfektním výchozím bodem pro výlety především do Slovenského ráje, ale i do Vysokých Tater. Hotelový personál je vstřícný, příjemný a profesionální, pokoje jsou útulné a čisté a na snídaních jsme se vždycky dobře najedli.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Jen na jednom místě na Slovensku můžete navštívit jedinečné přírodní krásy i kulturní památky zapsané na Seznamu UNESCO. Řeč je o Slovenský ráji, který vás nadchne fantastickými turistickými trasami, skalními stěnami na lezení i možnostmi odpočinku. Poznejte sami všechny přednosti Slovenského ráje během pobytu s rodinou nebo při romantice ve dvou.

Na co se můžete těšit během pobytu ve Slovenském ráji?

Polovinou úspěchu každé skvělé dovolené je výběr ideálního ubytování. V případě Slovenského ráje tomu není jinak, proto u nás najdete pestrou nabídku rodinných penzionů i luxusních hotelů. Dostatečnou dávku relaxace během dovolené zajistí hotely s vlastním wellness centrem nebo bazénem. Pokud chcete mít jistotu, že si budete užívat skutečné pohodlí a kvalitní služby, všímejte si při pobytech označení „Osobně ověřeno“. To je důkazem, že hotel navštívil člen týmu Travelking a naši zákazníci se do něj rádi vracejí.

Pak vám už nic nebude stát v tom, abyste si dovolenou ve Slovenském ráji vychutnali naplno. Hlavním lákadlem jsou zde rozhodně četné turistické chodníčky. Součástí těchto stezek jsou lávky, žebříky a můstky vedoucí kolem potůčků a vodopádů padajících ze skal. Za skutečně fantastickými panoramaty do širokého okolí vyrazte na Tomášovský výhled. Pokud dostatečně věříte své kondici a máte chuť na adrenalinový zážitek, vyzkoušejte přechod Sokolí dolinou se Závojovým vodopádem. S dětmi či na romantickou prohlídku se pak vypravte na impozantní Spišský hrad, který je památkou UNESCO.