Pobyt v chatě

Naplánujte si dovolenou podle vašich představ bez jakýchkoliv organizovaných aktivit, v příjemném prostředí blízko přírody a na dosah výletním cílům. Přijeďte s celou rodinou nebo s sebou vemte kamarády a ubytujte se v chatě, nabídka není malá.

Načítám nabídky...


Ubytování v chatách může být skromnější i luxusnější, může pojmout více osob i být soukromá. Vždy je ale najdete na krásných místech – v horách, u vody nebo jiného zajímavého místa. Anebo třeba rovnou na stromě (tzv. glamping). A rozhodně to automaticky neznamená, že se musíte spokojit s omezenými službami – luxusní chaty existují také. Na Travelkingu jsme pro vás sesbírali ty nejzajímavější chaty, kde můžete trávit dovolenou. Často i osobně ověřené!

Jak si vybrat chatu pro strávení dovolené?

Chat existuje nepřeberné množství – chaty pro rodiny s dětmi (kde většinou poskytují dostatek prostoru a případně nabízejí dětská hřiště nebo dětský koutek), chaty s bazénem nebo třeba chaty se saunou nebo privátním wellness.

Vybírejte také podle toho, kam to chcete mít blízko. Pokud chcete lyžovat, volte chaty u sjezdovky nebo přímo na ní. Jestliže jste se vydali na dovolenou s dětmi, určitě by nějaký aquapark neměl být daleko. Ubytujte se s nimi blízko aquaparku. Dokud se děti budou bavit ve vodě, vy se svou polovičkou zatím zamiřte do wellness centra, kde si dopřejete zaslouženého klidu a odpočinku.