Pobyt v kempu

Chcete si odpočinout od ruchu měst, mít hvězdné nebe nad hlavou a večer trávit u táboráku? Dovolená v kempu vám sedne. Ubytování je navíc levné, a tak vám zůstanou úspory na další cestování a vstupenky na zajímavá místa.

Načítám nabídky...


Ubytovat se v přírodním prostředí blízko jezer, řek, moří nebo hor může být pořádně romantické a taky parádně budget-friendly – stačí se vydat pod stan. U kempování si odpočinete, získáte možnost strávit čas v přírodě a užít si často i výhledy, o kterých by se vám možná z hotelů nesnilo. Jak ale najít fajn kempy? Pomůžeme vám! Vybírejte si pobyt z nabídky hotelů a penzionů, které nesou označení "kemp". Mrkněte třeba i na pobyty, které ostatní hodnotí jako výborné.

Co většinou najdete v kempech?

Ve většině kempů najdete různé vybavení na sportovní aktivity anebo takové, které usnadňuje pobyt – ať už to jsou přístřešky na stanování, možnost pronájmu chatek nebo karavanů. Kempy (snad) bez výjimky disponují také společnými sociálními zařízeními, jako jsou toalety, sprchy a umývárny. Nezřídka najdete v kempech také restauraci, bufet, nebo jinou občerstvovací stanici, ohniště a plno podobně naladěných lidí.

Z kempu už to budete mít blízko někam dále do přírody. Na hory, kde se pak můžete ubytovat a každý den trávit procházkami turistickými trasami, nebo k vodě, kde se pak třeba i s dítětem můžete koupat den co den.