Toužíte po opravdovém luxusu, který na vás bude dýchat na každém kroku? Tak to se vydejte do lázeňských Karlových Varů a ubytujte se v 5* Hotelu Savoy Westend. Přepychové pokoje, bohaté wellness centrum s bazénem, vířivkou, 3 druhy saun a solnou jeskyní a do toho vynikající kuchyně a nádherné interiéry i dalších částí hotelu. Tento pobyt si bez pochyb užijete!

O ubytování

Savoy Westend Hotel ***** se nachází v nejprestižnější části Karlových Varů a tvoří jej soubor několika vil, které jsou považovány za architektonický skvost evropského významu. Jedná se konkrétně o villy Savoy, Artemis, Kleopatra, Carlton a Rusalka.

Z hotelu během několika minut snadno dojdete ke slavné Vřídelní kolonádě (600 m), kde můžete navštívit její podzemí nebo se napít přímo z pramene Vřídlo. Za vidění pak stojí i další kolonády táhnoucí se podél říčky Teplá: Sadová (700 m), Mlýnská (600 m) či Tržní (500 m).

Čas mezi odpočinkem ve wellness můžete využít k příjemným procházkám v přírodě. Lázeňské centrum obklopuje několik vrcholků se spoustou vyhlídkových míst a rozhledem, odkud uvidíte Karlovy Vary jako na dlani. Překrásná panoramata uvidíte například z vyhlídky Karla IV. (2,5 km), rozhledny Diana (2,2 km) nebo z vyhlídky Tři Kříže (2,5 km).

Za golfem vyrazte do Golf Resortu Karlovy Vary, kde najdete 18jamkové hřiště i špičkové zázemí. Pro milovníky jízdy na koních je zde skvělý jezdecký areál v nedalekých Děpoltovicích (16 km). Na lyže se můžete v zimě vypravit do několika lyžařských areálů, například na Božím Daru (28 km), na Klínovci (30 km) nebo v Jáchymově (22 km). Nádhernou krušnohorskou přírodu můžete objevovat také na mnoha kilometrech upravovaných běžeckých tras.

Kde budete spát?

Ubytujete se v luxusním pokoji typu Superior, kde se díky přepychovému čalouněnému nábytku a nádherné výzdobě budete cítit jako na zámku. Dokonalý komfort zajistí dvoulůžková postel královských rozměrů, klimatizace, WiFi připojení, Smart televize, minibar, kávovar značky Nespresso a žehlicí sada. Ve stylové koupelně potom najdete sprchový kout nebo vanu, fén na vlasy, toaletní potřeby, župany a pantofle.

Do prostorného pokoje (26-40 m²) je navíc možné přidat přistýlku pro třetí osobu. Za příplatek si můžete vybrat i variantu s balkonem, odkud si užijete nádherný výhled na ruský pravoslavný chrám svatého Petra a Pavla.

Na čem si pochutnáte?

V lázeňské restauraci s letní terasou a působivým výhledem na nedaleký pravoslavný chrám si pochutnáte na moderní kuchyni připravované výhradně z kvalitních, čerstvých surovin.

Pokud toužíte po nevšedním gastronomickém zážitku, objednejte si něco z vytříbeného menu z hotelového Savoy Royal Restaurantu. Jídelní lístek je plný zdravých pokrmů v originálním provedení.

Za útulnou atmosférou a sklenkou vašeho oblíbeného nápoje se vydejte do King´s Club baru se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů a lehkého občerstvení.

Kde budete relaxovat?

Dokonalý odpočinek na vás čeká v hotelovém Wellness & Spa centru. Najdete zde vnitřní plavecký bazén, vířivku, Kneippův chodník a solnou jeskyni. Tělo si prohřejete ve finské a parní sauně. Dopřát si zde můžete také výjimečné množství druhů masáží a ozdravných procedur včetně profesionální lékařské péče.

Nad wellness centrem se nachází také nádherná letní terasa s rozlohou 1 200 m², kde můžete relaxovat nebo se třeba opalovat. Díky své poloze má okouzlující výhled na kostel svatého Petra a Pavla, lázeňský les a město Karlovy Vary.

Něco navíc

I v lázních si můžete užít aktivní dovolenou. Stačí nazout sportovní obuv a vyrazit do moderně vybaveného hotelového fitness centra.

Hotel  Savoy Westend *****

Hotel Savoy Westend *****

Petra Velikého 583/16 , Karlovy Vary
Česká republika

Provozuje společnost:
Savoy Westend Hotel, s.r.o. IČ: 27110532


+420 359 018 894

reservation@savoywestend.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 625 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Lyžárna
Fitness
Minibar
Fén
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od lázní
1,3 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Muzeum Jana Bechera
Muzeum Jana Bechera