Dovolená a pobyty u moře

Hoďte starosti za hlavu, plavky do kufru a vyrazte za sluncem, pískem a slanou vodou. Letní dovolená u moře je to nejlepší na dobití baterek. Vydejte se na jih odpočívat, poznávat jiné kultury a zažívat dobrodružství.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“V Hotelu Victoria jsme strávili příjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotelu byl velice milý a ochotně nám vše vysvětlil. Pokoj byl dostačující a příjemným překvapením byl velký balkon. Nejvíce jsme byli nadšení z wellness centra. Do sauny jsme se chodili prohřát po koupání v osvěžujících vodách Baltu. Doporučujeme navštívit písečnou pláž kousek od hotelu, vyzkoušet koupání v Baltském moři a zajet do sousedního města Kolobřeh. ”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznická podpora


Dovolená v Chorvatsku je stále žádaná, nesmí tedy chybět ani u nás. Ubytujte se v oblíbených destinacích, jako je například Dalmácie, Istrie nebo ostrov Krk. Nechybí ani Makarská riviéra nebo Split. Nabídku levné dovolené u moře neustále aktualizujeme, aby vaše letošní dovolená stála za to.

Láká vás spíš prosluněná Itálie se svými antickými památkami a dlouhými plážemi? I zde vám zajistíme ubytování. Zajeďte si například do Bibione nebo proslulého Toskánska. V Benátsku a Rimini můžete pobyt u moře navíc spojit s prohlídkou historických měst.

Aby bylo z čeho vybírat, máme pro vás různé druhy ubytování od luxusních hotelů až po ubytování v soukromí, například ve vilách či apartmánech. Záleží také jen na vás, zda dáváte přednost all inclusive dovolené nebo si raději uvaříte ve vlastní kuchyňce a kdykoliv vyrazíte na výlet.

Rodinná dovolená v Chorvatsku a Itálii

Na pobyt k moři můžete samozřejmě vyrazit i s dětmi. V nabídce najdete třeba apartmány pro více osob nebo hotely s baby friendly přístupem, kde je dětský koutek a hřiště samozřejmostí a budete zde mít vše potřebné i pro péči o batolata. A protože dovolená bez vašeho čtyřnohého mazlíčka nuda by byla nuda, na vybraných místech můžete k moři se psem.

Milujete moře nebo jste raději v bazénu? Můžete si vybrat ubytování přímo na pláži či hotel s bazénem nebo rovnou celým wellness. Podél pobřeží také často narazíte na velké zábavní parky a aquaparky.