Dovolená a pobyty u moře

Hoďte starosti za hlavu, plavky do kufru a vyrazte za sluncem, pískem a slanou vodou. Letní dovolená u moře je to nejlepší na dobití baterek. Vydejte se na jih odpočívat, poznávat jiné kultury a zažívat dobrodružství.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Tento hotel už jsem navštívil dvakrát. Má perfektní polohu, jen asi 5 minut pěšky od nádherné zátoky, která vás ohromí výhledem. Zúčastnil jsem se i výletu lodí se spoustou aktivit na celý den, jako například návštěva města či pláže. Služby na hotelu byly také skvělé, mají tady velice příjemné, útulné wellness a večer hrála živá hudba. ”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Pinija nás ohromil a své 4* si naprosto zaslouží. Nedávno prošel rekonstrukcí, takže pokoj i koupelna byly nové a hezky zařízené. Každý si tu najde to své (minigolf, tenis, bary, restaurace, taneční večery, programy pro děti, bazény, wellness...). Hotel má ideální polohu, leží na poloostrůvku a je obklopen plážemi a mořem. V rámci polopenze jsme zažili opravdovou hostinu. Na snídani i večeři bylo na výběr opravdu vše, na co si jen člověk vzpomene. Nechyběly dezerty, které byly dokonalou tečkou za každým dnem.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Dovolená v Chorvatsku je stále žádaná, nesmí tedy chybět ani u nás. Ubytujte se v oblíbených destinacích, jako je například Dalmácie, Istrie nebo ostrov Krk. Nechybí ani Makarská riviéra nebo Split. Nabídku levné dovolené u moře neustále aktualizujeme, aby vaše letošní dovolená stála za to.

Láká vás spíš prosluněná Itálie se svými antickými památkami a dlouhými plážemi? I zde vám zajistíme ubytování. Zajeďte si například do Bibione nebo proslulého Toskánska. V Benátsku a Rimini můžete pobyt u moře navíc spojit s prohlídkou historických měst.

Aby bylo z čeho vybírat, máme pro vás různé druhy ubytování od luxusních hotelů až po ubytování v soukromí, například ve vilách či apartmánech. Záleží také jen na vás, zda dáváte přednost all inclusive dovolené nebo si raději uvaříte ve vlastní kuchyňce a kdykoliv vyrazíte na výlet.

Rodinná dovolená v Chorvatsku a Itálii

Na pobyt k moři můžete samozřejmě vyrazit i s dětmi. V nabídce najdete třeba apartmány pro více osob nebo hotely s baby friendly přístupem, kde je dětský koutek a hřiště samozřejmostí a budete zde mít vše potřebné i pro péči o batolata. A protože dovolená bez vašeho čtyřnohého mazlíčka nuda by byla nuda, na vybraných místech můžete k moři se psem.

Milujete moře nebo jste raději v bazénu? Můžete si vybrat ubytování přímo na pláži či hotel s bazénem nebo rovnou celým wellness. Podél pobřeží také často narazíte na velké zábavní parky a aquaparky.