Dovolená v Nízkých Tatrách

Národní park Nízké Tatry má co nabídnout všem milovníkům klidu a krásné přírody. Vystupte na Chopok, objevte jeskyně v Demänovské dolině a vyzkoušejte moderní ski areály. O vaše pohodlné se na dovolené už postaráme, stačí si vybrat.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na Chatu Koliesko se rád vracím, má nezaměnitelnou atmosféru a zajímavou historii. Je to rodinná chata, která se dědí z generace na generaci a v minulosti dokonce vyhořela. V zimě z ní můžete vyjít rovnou v lyžácích a v létě je skvělým výchozím bodem pro turistiku. Kuchařem je zde samotný pan majitel Kšiňan, který vaří opravdu skvěle. Na Koliesku jsem ochutnal nejlepší pečená žebra v životě. Společně s personálem vytváří pan majitel vřelou rodinnou atmosféru.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Nízké Tatry jsou sice menší, ale mezi turisty se těší stejné oblibě jako Vysoké Tatry. Už jste je navštívili? Na své si zde přijdou milovníci turistiky, lyžování, přírodních krás i koupání.

Nízké Tatry lákají turisty, lyžaře i vyznavače odpočinku

Chopok sice není nejvyšším vrcholem, ale rozhodně stojí za výšlap. Nejvyšším vrcholem je Ďumbier, na který se také vydejte, vede na něj trasa rovnou z Chopoku. Na výlet se vydejte i do jedné z krásných jeskyní - Demänovské ledové, Stanišovské či Demänovské jeskyně svobody. Minout byste neměli ani Vrbické pleso.

V zimě jsou Nízké Tatry plné milovníků zimních sportů. Navštívit tu můžete hned několik ski areálů - Opalisko, Jasná, Šachtičky, Žiarce Pavčina Dolina či PARK SNOW Donovaly.

A kam za relaxací? Do Aquaparku Gothal Liptovská Osada či Termálního koupaliště Sorea. Pokud rádi lenošíte, doporučujeme vybírat z ubytování s vlastním wellness. Po dni plném aktivit se tu ponoříte do horké vířivky, bazénu nebo se prohřejte v sauně.