Dovolená v Tauplitz – pobyty, ubytování

Tauplitz ležící ve Štýrsku v oblasti Solné komory je skvělou volbou pro dovolenou po celý rok. Oblíbený ski areál je rájem pro milovníky zimní sportů, v létě krásná příroda láká turisty a cyklisty. Po celý rok a za každého počasí si můžete aktivní dovolenou zpříjemnit odpočinkem v lázních vedlejšího střediska Bad Mitterndorf.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Tauplitz je obec ležící ve Štýrsku, kterou mnozí znají jako perfektní místo pro lyžovačku. Skvělá dovolená se dá v Tauplitz zažít v každém ročním období. Nechejte se proto zlákat množstvím turistických tras vedoucích kolem horských jezer a luk až na vysoké pohoří, anebo se vydejte oblast prozkoumat na kole.

Tauplitz si zamilujete v každém ročním období

Tauplitz se nachází v oblasti takzvané Solné komory, která je známá výraznými pohořími a jezery. Prozkoumat je můžete po oblíbených cyklotrasách vedoucích od zámku Trautenfels v Ennstal přes rašeliniště Laasen a národní chráněnou oblast Ödense. Dostat se nimi můžete také k jezeru Grundlsee nebo k Hallstattskému jezeru. Po turistice si dopřejte dokonalý odpočinek v lázních Bad Mitterndorf.

V zimě patří celá oblast zimním sportům. Vydejte se sem na lyžařský pobyt a užijte si lyžovačku na více než 40 km sjezdovek. Místní středisko potěší jak začátečníky a rodiny s dětmi, tak zkušené lyžaře a milovníky ježdění freeride. Na běžkaře zde zase čeká stezka Freiberg.