Dovolená v Tauplitz

Tauplitz v oblasti tzv. Solné komory nabízí zázemí pro ideální dovolenou. Pro lyžaře je tu skvělý ski areál, pro turisty krásná příroda, blízko je to k jezeru Grundlsee i do termálních lázní v Bad Mitterndorf. Dopřejte si dovolenou bez starostí.

Načítám nabídky...


Tauplitz je obec ležící ve Štýrsku, kterou mnozí znají jako perfektní místo pro lyžovačku. Skvělá dovolená se dá v Tauplitz zažít v každém ročním období. Nechejte se proto zlákat množstvím turistických tras vedoucích kolem horských jezer a luk až na vysoké pohoří, anebo se vydejte oblast prozkoumat na kole.

Tauplitz si zamilujete v každém ročním období

Tauplitz se nachází v oblasti takzvané Solné komory, která je známá výraznými pohořími a jezery. Prozkoumat je můžete po oblíbených cyklotrasách vedoucích od zámku Trautenfels v Ennstal přes rašeliniště Laasen a národní chráněnou oblast Ödense. Dostat se nimi můžete také k jezeru Grundlsee nebo k Hallstattskému jezeru. Po turistice si dopřejte dokonalý odpočinek v lázních Bad Mitterndorf.

V zimě patří celá oblast zimním sportům. Vydejte se sem na lyžařský pobyt a užijte si lyžovačku na více než 40 km sjezdovek. Místní středisko potěší jak začátečníky a rodiny s dětmi, tak zkušené lyžaře a milovníky ježdění freeride. Na běžkaře zde zase čeká stezka Freiberg.