Odpočiňte si v Hotelu Hrazany ***, který je jen kousek od Slapské přehrady. Pobyt s bohatou polopenzí, procedurami a vstupem do wellness s vířivkou i saunami si u krásné Vltavy rozhodně užijete. Od meandrovitých zákrut Vltavy sevřených mezi skalnaté svahy se vám nebude chtít odejít.

O ubytování

Hotel Hrazany *** se nachází nad Slapskou přehradou nedaleko města Sedlčany přibližně 50 km od Prahy. Z jedné strany je obklopen lesem a z druhé loukami. Je tedy ideálním místem pro odpočinek v mírumilovné přírodě. Atraktivní okolí Hotelu Hrazany nabízí mnoho možností zajímavých a poutavých výletů a celých 120 km cyklostezek. Ke keltskému oppidu v přírodní památkové rezervaci to budete mít 1,4 km. Za návštěvu pak stojí také Zámek Radíč (4,1 km), Rozhledna Drahoušek (8,9 km) nebo Zámek Vrchotovy Janovice (20,3 km) a mnohem více.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 13 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů (s možností přistýlky) s WiFi připojením. Každý pokoj má vlastní koupelnu a nádherný výhled do přírody.

Na čem si pochutnáte?

K hotelu patří také útulná restaurace, kde si pochutnáte na snídaních i večeřích. Zajít si sem ale samozřejmě můžete i na oběd nebo si večer posedět na baru či terase se sklenkou dobrého vína.

Kde budete relaxovat?

V hotelu naleznete také wellness s vířívkou, příjemnou finskou a parní saunou i infrasaunu, nabízí zde však také relaxační oxygenoterapii, solárium a po dohodě i masáže.

Hotel Hrazany ***

Hotel Hrazany ***

Hrazany 11 , Sedlčany
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
1,5 km
Zastávka
3,5 km

Tipy na výlet

Vodní nádrž Slapy

Vodní nádrž SlapyTip na výlet

Vodní nádrž Slapy, někdy také známá jako Slapská přehrada, je nádrž na řece Vltavě a jak už název napovídá, nachází se u obce Slapy. Přehrada je součástí Vltavské kaskády a je šestou největší přehradou v Česku. Během jara a léta si zde užijete koupání, jachtaření, windsurfing či vodní lyžování. V chladnějších měsících se vydejte na túru kolem přehrady i po okolí, které nabízí spousty turistických atrakcí.

Co nevynechat při návštěvě Slapské přehrady?

  • projížďku parníkem
  • zámek Konopiště
  • zámek Jemniště

V okolí přehrady se nachází několik vyhlídek. Ta nejznámější Vyhlídka Máj nabízí úchvatný pohled na Vltavu stáčející se do tvaru podkovy. Výhledem do krajiny se můžete kochat i ze Smetanovy nebo Rabyňské vyhlídky.

Zámek Konopiště
Zámek Konopiště
Zámek Jemniště
Zámek Jemniště
CHKO Křivoklátsko
CHKO Křivoklátsko