Užijte si pohostinný slovácký kraj a zajeďte si na pobyt do Hotelu Beta *** v Bzenci. Čekají vás pohodlné pokoje, bohatá polopenze a hlavně litry vína - nejdříve jedna lahev na pokoji, poté v rámci ochutnávek. V okolí je toho navíc tolik k navštívení, že nebudete vědět, co dříve!

O ubytování

V samém srdci města Bzenec, jen 350 metrů od Bzeneckého zámku, se nachází Hotel Beta ***, který bude vaším skvělým výchozím bodem pro mnoho výletů po okolí, ať už pěšky, na kole či autem. Hotel byl dostavěn v roce 2015 a majitelé mu vtiskli jedinečnou podobu čerpající z historie i současnosti moravského Slovácka. Vydejte se po síti upravených cyklostezek nádhernou krajinou plnou vinic, navštivte Kapli sv. Floriána a Šebestiána ve Bzenci nebo Rozhlednu Radošov – Veselí nad Moravou a mnoho dalších pamětihodností a vyhlídek. Co byste ale rozhodně při návštěvě Bzence neměli vynechat, je nádherný Zámek Milotice vzdálený jen 12 km. Ani v zimě se na jižní Moravě nudit nebudete. Co takhle vyzkoušet nedaleký Ski areál Osvětimany (14 km)?

Kde budete spát?

Z celého interiéru hotelu dýchá láska k vínu a zdejším vinicím - a nejinak je tomu i v pokojích. Všechny jsou vybaveny LCD TV se satelitním příjmem, WiFi připojením, ledničkou a sprchovým koutem a je z nich krásný výhled na město. Ve druhém podlaží hotelu jsou pokoje navíc vybaveny klimatizací. Apartmány jsou navíc vybaveny vanou a jsou prostornější.

Na čem si pochutnáte?

V Hotelu Beta *** se podává vyhlášená moravská i světová kuchyně z nejčerstvějších a pokud možno i místních surovin, doplněná o široký výběr místních vín. A když se tento gurmánský požitek spojí s příjemnou obsluhou, budete vždy odcházet spokojeni.

Hotel Beta ***

Hotel Beta ***

nám. Svobody 760 , Bzenec
Česká republika

+420 518 385 084

recepce@hotelbeta.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
3,5 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Bzenec

BzenecTip na výlet

Milovníci vína zajisté vědí, že v jihomoravském městě Bzenec byla v roce 1875 zahájena první výroba šumivých vín klasickou metodou kvašením v lahvích. Uvidíte, že vinařství je v Bzenci skutečně všudypřítomné. Víno najdete v městském znaku, na památkách a v historii i současnosti města.

Dominantou města je nádherný novogotický Bzenecký zámek, který je ovšem bohužel veřejnosti nepřístupný. S jeho dějinami i podzemím se však můžete seznámit při prohlídkách, které nabízí Zámecké vinařství. Po exkurzi výrobním zázemím moderního vinařství i zámeckým sklepením na vás bude čekat ochutnávka výtečných bzeneckých vín. K zámku přiléhá volně přístupný zámecký park, ve kterém najdete i více než 500 let starou lípu.

Přírodní zajímavostí je jsou váté písky u Bzence přeždívané také moravská Sahara. Jedná se o rozlehlé planiny a písečné duny táhnoucí se po obou stranách železniční trati mezi stanicemi Rohatec a Bzenec-Přívoz na Hodonínsku. Písečný pás je široký přibližně šedesát metrů, dlouhý deset a půl kilometru a zaujímá celkovou plochu sto hektarů.

Více informací
Slovácko
Slovácko
Zámek Milotice
Zámek Milotice
Kyjov
Kyjov