Navštivte méně známé, ale o to poklidnější lázeňské městečko v Západních Čechách. V luxusním 4* Hotelu Löwenstein v Konstantinových Lázních si kromě komfortního ubytování užijete bohaté snídaně. Poznáte ale i další lázeňské budovy rozmístěné okolo parku s minerálním pramenem. Na večeře a procedury se můžete těšit do Hotelu Prusík a na bohaté wellness do sousedního Wellness centra Konstantin. Menší krytý bazén můžete neomezeně využívat v Hotelu Jirásek a nezapomeňte využít volných vstupů na zajímavé lázeňské akce a slev na další procedury.

O ubytování

Luxusní Hotel Löwenstein **** se nachází v centru poklidného lázeňského městečka Konstantinovy Lázně. Mariánské Lázně jsou vzdálené 30 km a Plzeň 40 km. Karlovarský i Plzeňský kraj budete mít tedy jako na dlani.

Kde budete spát?

Studio pro dvě osoby (40 m²) disponuje ložnicí s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou. Součástí vybavení je televize, WiFi připojení, telefon, trezor, rádio, jídelní stůl s posezením a set na žehlení. V kuchyni je k dispozici lednice, trouba, varná deska a veškeré potřebné nádobí. V koupelně najdete toaletu, sprchový kout, dvě umyvadla, župany, osobní váhu a fén. Některá studia mají balkon, nebo klimatizaci. Pohovku umístěnou v ložnici lze využít jako přistýlku pro jednu osobu.

Apartmán pro 4 osoby (50 m²) se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelny. Součástí vybavení je televize, WiFi připojení, telefon, trezor, rádio, jídelní stůl s posezením a set na žehlení. V kuchyni je k dispozici lednice, trouba, varná deska a veškeré potřebné nádobí. V koupelně najdete toaletu, sprchový kout, dvě umyvadla, župany, osobní váhu a fén. Některé apartmány mají balkon, nebo klimatizaci. Velkou pohovku lze využít jako přistýlku pro dvě osoby.

Na čem si pochutnáte?

Na snídaních formou bufetu si pochutnáte ve snídaňové hale přímo v hotelu, na večeře se projdete do blízkého Hotelu Prusík. Sklenku vína si na ubytování dopřejte na vinném baru nebo u krbu.

Kde budete relaxovat?

Možností koupání budete mít opravdu hodně. K dispozici vám bude menší bazén v Hotelu Jirásek i moderní Wellness centrum Konstantin o rozloze 800 m² u Hotelu Prusík.

K velkému bazénu, vířivkám, finské, aroma a parní sauně nebo Kneippovým chodníkům v lázeňském parku dojdete za pár minut. Perfektní, ale o poznání studenější koupání zažijete také v nedalekém lomu Hradišťský vrch.

Hotel Löwenstein Garni ****

Hotel Löwenstein Garni ****

Plzeňská 47 , Konstantinovy Lázně
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
500 Kč/pobyt
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Kolárna
Půjčovna kol
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od lázní
0,4 km
Zastávka
0,6 km
Sjezdovka
30 km

Tipy na výlet

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy LázněTip na výlet

Konstantinovy Lázně objevíte cca 40 km severozápadně od Plzně v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Z lázeňského městečka se stejnojmennými lázněmi a s velkým lesoparkem budou nadšení všichni, kdo hledají klid a ticho. Místní lázně se specializují na poruchy kardiovaskulárního systému. Hlavní léčebné metody jsou založeny na využívání místní minerální vody z pramene Prusík s největším obsahem kysličníku – oxidu uhličitého ze všech pramenů v Česku.

Kam vyrazit na výlet:

  • Klášter Teplá
  • hrad Gutštejn
  • V nejbližším okolí můžete také navštívit hradiště Šipín nebo zříceninu hradu Falštejn.

V okolí se nachází několik naučných stezek, které propojují nejzajímavější místa zdejšího kraje. Vydejte se po NS Ke studánce lásky, kde po cestě můžete ochutnat minerální prameny. NS Hradištský vrch vás zase seznámí s typickou flórou a faunou této lokality.

Více informací
Klášter Teplá
Klášter Teplá
Mariánské Lázně
Mariánské Lázně
Hrad Gutštejn
Hrad Gutštejn