Pobyt s masážemi

Celý den se krčíte v kanceláři a domů nosíte těžké tašky s nákupem. Není divu, že vás bolí záda. Dopřejte si pobyt s masáží a zapomeňte na každodenní starosti. V péči zkušených masérů bolest zad zmizí a vy se budete cítit jako nový člověk.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Polanica jsme byli velice spokojení. Pro mě byly nejlepším zážitkem procedury, pro mou neteř zase dětská herna a brouzdaliště. Pokoje byly dostatečně komfortní pro víkendový pobyt, polopenze byla chutná s dobrým výběrem pokrmů. Kladně hodnotím také wellness rozdělené na vodní a saunový svět. Městečko Polanica-Zdrój je působivé a jeho centrum a lázeňský park stojí za procházku.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Sport Art Centrum Hotel nabízí opravdu skvělé vyžití. Ráda bych se sem někdy vrátila, a to nejen kvůli velkému krytému bazénu a wellness se saunou. Užili jsme si například i multifunkční halu s badmintonem. Personál byl velice ochotný a prostorný pokoj disponoval vším potřebným. Hotel se nachází jen pár minut jízdy od Rožnova pod Radhoštěm a dalších turistických cílů v okolí. Doporučuji navštívit Jurkovičovu rozhlednu a Pustevny.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora


Masáž není jen lékem na bolesti zad, hlavy a končetin, ale i výborný způsob, jak se uvolnit a zapomenout na starosti všedních dní. Pokud se i vy každý den hrbíte v práci a potom doma nad nádobím a úlohami se svými dětmi, je načase dát si od bolestí na chvíli pauzu. Vydejte se na wellness pobyt a užijte si blahodárné procedury a masáže v rámci balíčku.

Kam se vydat na skvělý pobyt s masáží?

Parádní procedury a služby si můžete užít jak během wellness pobytu, tak v lázních. Pokud se chystáte za relaxem i se svojí polovičkou, podívejte se do naší nabídky lázeňských pobytů pro dva. Užijete si tak romantiku a soukromí, po kterém už dlouho toužíte.

Pokud si už nějakou dobu užíváte pohodu v důchodu, využijte dostatek volného času a vydejte se i se svojí polovičkou či kamarádkou na lázeňský pobyt pro seniory. Užijete si tak procedury vybrané přímo pro vás, které vám omladí nejen tělo, ale i mysl. Touhu po něčem extra vám splní luxusní pobyty v naší nabídce.

Nejproslulejší procedury světové úrovně si užijete i v době pobytu na Slovensku. Stačí si vybrat, zda se za relaxem vydáte do wellness hotelu, anebo rovnou do lázní. Mezi nejoblíbenější destinace, kam na Slovensku míří turisté za oddychem, patří jednoznačně lázně Trenčianské Teplice nebo Piešťany, za návštěvu ale stojí i wellness centra v podmanivé přírodě Tater.

U nás v Česku se můžete vydat například na lázeňský pobyt v Luhačovích nebo na wellness pobyt v Beskydech, kde o masáže určitě nepřijdete. Svými blahodárnými účinky jsou známé i pobyty v Maďarsku anebo v sousedním Polsku nebo Rakousku, kde můžete odpočinek ve wellness a během masáží spojit také s turistikou v krásné přírodě.