Pobyt s masážemi

Celý den se krčíte v kanceláři a domů nosíte těžké tašky s nákupem. Není divu, že vás bolí záda. Dopřejte si pobyt s masáží a zapomeňte na každodenní starosti. V péči zkušených masérů bolest zad zmizí a vy se budete cítit jako nový člověk.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Aquincum mi jen dokázal, že Budapešť si jde užít i za horšího počasí. Na celodenní obchůzky nás připravila skvělá snídaně, ze které si vybere opravdu každý. Po návratu na nás pak čekaly termální bazény, které nás příjemně prohřály. Pokoj byl velmi luxusní a na postelích se moc dobře spalo. Příjemným překvapením byla také láhev červeného vína, kterou jsme si vychutnaly za výhledu na noční Dunaj. Z okolních výletů rozhodně doporučuji navštívit Markétin ostrov, který se nachází přímo naproti hotelu. ”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Zámecký pobyt v Chateau Monty Spa Resortu **** jsme si náramně užili. Exteriér i interiér hotelu nás okouzlil a personál hotelu k nám byl vždy moc milý. Pokoj byl stylově zařízený a překvapil nás velký balkon s posezením. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr a moc jsme si s přítelem pochutnali. Každý večer jsme se stihli zrelaxovat v bazénu a římských lázních a užili jsme si i relaxační procedury. Navštívili jsme krásnou lázeňskou kolonádu a Zpívající fontánu. Náš pobyt jsme zakončili návštěvou Karlových Varů, kam doporučujeme také zavítat. ”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Masáž není jen lékem na bolesti zad, hlavy a končetin, ale i výborný způsob, jak se uvolnit a zapomenout na starosti všedních dní. Pokud se i vy každý den hrbíte v práci a potom doma nad nádobím a úlohami se svými dětmi, je načase dát si od bolestí na chvíli pauzu. Vydejte se na wellness pobyt a užijte si blahodárné procedury a masáže v rámci balíčku.

Kam se vydat na skvělý pobyt s masáží?

Parádní procedury a služby si můžete užít jak během wellness pobytu, tak v lázních. Pokud se chystáte za relaxem i se svojí polovičkou, podívejte se do naší nabídky lázeňských pobytů pro dva. Užijete si tak romantiku a soukromí, po kterém už dlouho toužíte.

Pokud si už nějakou dobu užíváte pohodu v důchodu, využijte dostatek volného času a vydejte se i se svojí polovičkou či kamarádkou na lázeňský pobyt pro seniory. Užijete si tak procedury vybrané přímo pro vás, které vám omladí nejen tělo, ale i mysl. Touhu po něčem extra vám splní luxusní pobyty v naší nabídce.

Nejproslulejší procedury světové úrovně si užijete i v době pobytu na Slovensku. Stačí si vybrat, zda se za relaxem vydáte do wellness hotelu, anebo rovnou do lázní. Mezi nejoblíbenější destinace, kam na Slovensku míří turisté za oddychem, patří jednoznačně lázně Trenčianské Teplice nebo Piešťany, za návštěvu ale stojí i wellness centra v podmanivé přírodě Tater.

U nás v Česku se můžete vydat například na lázeňský pobyt v Luhačovích nebo na wellness pobyt v Beskydech, kde o masáže určitě nepřijdete. Svými blahodárnými účinky jsou známé i pobyty v Maďarsku anebo v sousedním Polsku nebo Rakousku, kde můžete odpočinek ve wellness a během masáží spojit také s turistikou v krásné přírodě.