Pobyt s masážemi

Celý den se krčíte v kanceláři a domů nosíte těžké tašky s nákupem. Není divu, že vás bolí záda. Dopřejte si pobyt s masáží a zapomeňte na každodenní starosti. V péči zkušených masérů bolest zad zmizí a vy se budete cítit jako nový člověk.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Skvělý pobyt - prostředí hotelu i jeho okolí bylo moc příjemné. V nabídce bylo velké množství aktivit, spokojená jsem byla i s milým personálem a výborným pivem. Pobyt doporučuji a ráda se sem vrátím.”

Zuzana Andělová
Zákaznická podpora
Recenze zákazníka

“Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a ze služeb jsme obdrželi vše, co bylo na kupónu uvedeno. Wellness bylo vynikající a strava chutná, neměli jsme co vytknout. I personál hotelu byl vstřícný a ochotný. Určitě doporučujeme udělat si pěkný výlet na Soláň. ”

5/5
(Vladimír W. - Česko)


Masáž není jen lékem na bolesti zad, hlavy a končetin, ale i výborný způsob, jak se uvolnit a zapomenout na starosti všedních dní. Pokud se i vy každý den hrbíte v práci a potom doma nad nádobím a úlohami se svými dětmi, je načase dát si od bolestí na chvíli pauzu. Vydejte se na wellness pobyt a užijte si blahodárné procedury a masáže v rámci balíčku.

Kam se vydat na skvělý pobyt s masáží?

Parádní procedury a služby si můžete užít jak během wellness pobytu, tak v lázních. Pokud se chystáte za relaxem i se svojí polovičkou, podívejte se do naší nabídky lázeňských pobytů pro dva. Užijete si tak romantiku a soukromí, po kterém už dlouho toužíte.

Pokud si už nějakou dobu užíváte pohodu v důchodu, využijte dostatek volného času a vydejte se i se svojí polovičkou či kamarádkou na lázeňský pobyt pro seniory. Užijete si tak procedury vybrané přímo pro vás, které vám omladí nejen tělo, ale i mysl. Touhu po něčem extra vám splní luxusní pobyty v naší nabídce.

Nejproslulejší procedury světové úrovně si užijete i v době pobytu na Slovensku. Stačí si vybrat, zda se za relaxem vydáte do wellness hotelu, anebo rovnou do lázní. Mezi nejoblíbenější destinace, kam na Slovensku míří turisté za oddychem, patří jednoznačně lázně Trenčianské Teplice nebo Piešťany, za návštěvu ale stojí i wellness centra v podmanivé přírodě Tater.

U nás v Česku se můžete vydat například na lázeňský pobyt v Luhačovích nebo na wellness pobyt v Beskydech, kde o masáže určitě nepřijdete. Svými blahodárnými účinky jsou známé i pobyty v Maďarsku anebo v sousedním Polsku nebo Rakousku, kde můžete odpočinek ve wellness a během masáží spojit také s turistikou v krásné přírodě.