Pobyt příští víkend

Každodenní shon hoďte za hlavu a vyrazte na dovolenou třeba už příští víkend. Takový víkendový pobyt vás úžasně osvěží a pomůže vám od zbavit se stresu. Ceny navíc nejsou přemrštěné. Užijte si lázně, hory nebo památky podle vašeho gusta.

Podívat se můžete také na naši nabídku hotelů a penzionů, které mají volno tento víkend či přespříští víkend.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v klidné lokalitě a je přímo propojený s lázeňským komplexem, který je díky fitness, relaxační i zážitkové části vhodný opravdu pro celou rodinu. Pokoje byly prostorné, čisté a moderně zařízené, strava chutná a personál ochotný a vstřícný.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedoucí zákaznické podpory
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Chalet Bellevue Alm *** byl naprosto jedinečný. Líbilo se nám snad všechno: prostředí hor, stylové pokoje a restaurace, velmi milý personál a také parádní wellness v partnerském hotelu. Kromě designu nás na pokoji nadchla prostorná terasa s posezením. V restauraci s krbem jsme si pochutnali na vynikajících snídaních v alpském stylu. Skvělým zážitkem byl i večer s živou hudbou a prasetem na rožni. V okolí je navíc spoustu krásných míst a možností výletů. Určitě se sem ještě vrátíme, a to nejlépe v zimě!”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Skvělou dovolenou nemusíte nutně plánovat měsíce. Někdy jsou ty vymyšlené na poslední chvíli nejlepší. Právě se nacházíte v zóně pobytů, na které můžete vyjet hned příští víkend – a to jak v Česku, tak i v okolních státech (anebo ještě dál). Sesbíráváme pro vás pravidelně ubytování, v nichž je ještě volno nebo se v nich na poslední chvíli uvolnila místa. Přinášíme vám širokou nabídku pobytů, které vám umožní uniknout z každodenního shonu a prožít nezapomenutelný víkend plný relaxace a zábavy už příští víkend.

Teď se rozhodněte, další víkend vyrazte

Co byste radši – hory, relax, města? Chcete jet sami s partnerem, nebo i s dětmi? Anebo plánujete rychlé překvápko pro rodiče? Na všechny tyto možnosti máme vždy hned několik odpovědí.

Chcete cestovat za relaxem? Vyberte si ubytování propojené s lázněmi nebo třeba s wellness. Jste spíše pro aktivní dovolené? Jak je libo, vybírejte pobyty v horách. A pro rodiny nabízíme pobyty hezky shromážděné v sekci dovolená pro rodiny. Žádný člen rodiny se nebude nudit.

Podívat se můžete také na naši nabídku hotelů a penzionů, které mají volno tento víkend či přespříští víkend.