Pobyt příští víkend

Každodenní shon hoďte za hlavu a vyrazte na dovolenou třeba už příští víkend. Takový víkendový pobyt vás úžasně osvěží a pomůže vám od zbavit se stresu. Ceny navíc nejsou přemrštěné. Užijte si lázně, hory nebo památky podle vašeho gusta.

Podívat se můžete také na naši nabídku hotelů a penzionů, které mají volno tento víkend či přespříští víkend.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým


Skvělou dovolenou nemusíte nutně plánovat měsíce. Někdy jsou ty vymyšlené na poslední chvíli nejlepší. Právě se nacházíte v zóně pobytů, na které můžete vyjet hned příští víkend – a to jak v Česku, tak i v okolních státech (anebo ještě dál). Sesbíráváme pro vás pravidelně ubytování, v nichž je ještě volno nebo se v nich na poslední chvíli uvolnila místa. Přinášíme vám širokou nabídku pobytů, které vám umožní uniknout z každodenního shonu a prožít nezapomenutelný víkend plný relaxace a zábavy už příští víkend.

Teď se rozhodněte, další víkend vyrazte

Co byste radši – hory, relax, města? Chcete jet sami s partnerem, nebo i s dětmi? Anebo plánujete rychlé překvápko pro rodiče? Na všechny tyto možnosti máme vždy hned několik odpovědí.

Chcete cestovat za relaxem? Vyberte si ubytování propojené s lázněmi nebo třeba s wellness. Jste spíše pro aktivní dovolené? Jak je libo, vybírejte pobyty v horách. A pro rodiny nabízíme pobyty hezky shromážděné v sekci dovolená pro rodiny. Žádný člen rodiny se nebude nudit.

Podívat se můžete také na naši nabídku hotelů a penzionů, které mají volno tento víkend či přespříští víkend.