Wellness pobyty v Polsku

Pokud si chcete užít hýčkání v luxusních hotelech uprostřed přírody, vyrazte na wellness pobyt právě do Polska. Kromě zdejších lázeňských měst najdete v naší nabídce wellness pobyty na horách, například v polských Krkonoších nebo polských Beskydech.

Načítám nabídky...
Recenze zákazníka

“Velký hotel s moderním vybavením. Bazén v posledním patře s úžasným výhledem na Krakov, vířivka, sauna a pára o patro níže. Pár desítek metrů na tramvaj, či pár stovek metrů do židovské čtvrti Kazimierz nebo dál do centra - takže super lokalita! Čisté pokoje, bohatá snídaně, vstřícný personál hotelu.”

5/5
(Alena C. - Česko)
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si vybrali, protože jsme chtěli vidět Krakov, a stálo to za to. Po příchodu na pokoj nás překvapila jeho velikost – byl obrovský, a přitom útulný. Snídaně byly parádní, bohaté a na výběr bylo snad ze všeho, co člověka napadne. Večeře byly taková klasika, která uspokojí každého – jak výběrem, tak chutí i velikostí porcí. Co určitě stojí za to v Krakově vidět je hrad Wawel, a pak Solný důl Wieliczka. Město nás velice překvapilo, všechno bylo krásné a čisté. Za tři dny jsme v Krakově zdaleka nestihli všechno, a určitě se sem ještě vrátíme.”

Michal Šoffa
Obchodní tým


I když je Polsko naším sousedním státem, stále zůstává pro mnohé nepoznané. A to je škoda! Skrývá totiž překrásná místa s památkami UNESCO, vysoké hory s nedotknutou přírodou i nespočet turistických atrakcí, stezek a v zimě i lyžařských středisk. Vydejte se na pobyt za krásami Polska, o dokonalý relax se postará wellness přímo ve vašem ubytovaní.

Kam se vydat na prvotřídní wellness pobyt v Polsku?

Přímo za hranicemi vás mohou zlákat nejvyšší hory Polské Tatry ukrývající nespočet skvostů. Na svém wellness pobytu navštivte například horské městečko Zakopané, vodopád Siklawica, největší polské pleso Morské Oko či nejvyšší horu Polska - Rysy (2 499 m n. m.).

O oddych ve vířivce nebo v sauně nepřijdete ani ve velkoměstě. Mnoha památkami proslavený Krakov v sobě skrývá mnoho fantastických wellness hotelů, které vám poznávání města ještě více zpříjemní. Uvidíte tak, že po celodenní návštěvě hradu a galerií nebo po nakupování na vánočních trzích není nic lepšího než relax ve wellness.

Za netradičním zážitkem se vydejte na sever Polska, kde vás na pobřeží Baltského moře čeká mnoho luxusních wellness hotelů. Den můžete začít obdivováním měst Gdaňsk nebo Gdyňa a romantickými procházkami po pláži, koupání v teplé vodě bazénu si zase užijete přímo v hotelu.