Wellness pobyty v Polsku

Pokud si chcete užít hýčkání v luxusních hotelech uprostřed přírody, vyrazte na wellness pobyt právě do Polska. Kromě zdejších lázeňských měst najdete v naší nabídce wellness pobyty na horách, například v polských Krkonoších nebo polských Beskydech.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Spa Medical Dwór Elizy *** na jihu Polska jsme si manželem a dcerkou moc užili. Obrovskou výhodou je poloha hotelu – jen 19 km od hranic s Českem, a navíc se nachází v krásném prostředí. Pokoj s přistýlkou poskytoval dostatek prostoru pro tři hosty. Měli jsme z něj výhled do lázeňského parku, kam jsme moc rádi chodili na procházky. Snídaně i večeře podávané v moderní restauraci měly formu chutného a bohatého bufetu. Každý z nás si tedy při snídani i večeři dopřál podle vlastní chuti a všichni jsme byli nadmíru spokojení.”

Zuzana Košnerová
Zuzana Košnerová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Hotel má naprosto profesionální a ochotný personál a zároveň se nachází ve výjimečné lokalitě. Krásný výhled na hory vás bude doprovázet po celou dobu pobytu, ať už na komfortním pokoji, v restauraci nebo ve wellness. Pochválit musím také pokrmy podávané během polopenze. Nedaleko leží městečko Zakopane, které je centrem turistiky na polské straně Vysokých Tater. Pobyt jsme si velice užili a doporučujeme jej zejména během podzimu.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodní tým


I když je Polsko naším sousedním státem, stále zůstává pro mnohé nepoznané. A to je škoda! Skrývá totiž překrásná místa s památkami UNESCO, vysoké hory s nedotknutou přírodou i nespočet turistických atrakcí, stezek a v zimě i lyžařských středisk. Vydejte se na pobyt za krásami Polska, o dokonalý relax se postará wellness přímo ve vašem ubytovaní.

Kam se vydat na prvotřídní wellness pobyt v Polsku?

Přímo za hranicemi vás mohou zlákat nejvyšší hory Polské Tatry ukrývající nespočet skvostů. Na svém wellness pobytu navštivte například horské městečko Zakopané, vodopád Siklawica, největší polské pleso Morské Oko či nejvyšší horu Polska - Rysy (2 499 m n. m.).

O oddych ve vířivce nebo v sauně nepřijdete ani ve velkoměstě. Mnoha památkami proslavený Krakov v sobě skrývá mnoho fantastických wellness hotelů, které vám poznávání města ještě více zpříjemní. Uvidíte tak, že po celodenní návštěvě hradu a galerií nebo po nakupování na vánočních trzích není nic lepšího než relax ve wellness.

Za netradičním zážitkem se vydejte na sever Polska, kde vás na pobřeží Baltského moře čeká mnoho luxusních wellness hotelů. Den můžete začít obdivováním měst Gdaňsk nebo Gdyňa a romantickými procházkami po pláži, koupání v teplé vodě bazénu si zase užijete přímo v hotelu.