Dovolená v Mosonmagyaróváru

Mosonmagyárovár vznikl spojením tří vesniček, které se jmenovaly Moson, Magyár a Ovár. Ani tento krkolomný název ale městu nebrání, aby mělo perfektní termální lázně, jejichž voda se řadí mezi pět nejléčivějších vod Evropy.

Načítám nabídky...


I když se možná název města Mosonmagyaróvár vyslovuje těžko, dostat se sem na dovolenou není vůbec složité. Město totiž leží jen 23 km od hranic se Slovenskem, a tak nemusíte za jeho skvělým termálním koupalištěm cestovat vůbec daleko. Co vás ještě v Mosonmagyaróváru čeká?

Z termálních bazénů na skok do historického centra

Město Mosonmagyaróvár je vyhledávané hlavně pro známé termální lázně Flexum, kde se můžete koupat v 7 bazénech, z nichž je 5 napuštěno termální vodou. Místní termální pramen se řadí mezi 5 zdravotně nejúčinnějších pramenů v celé Evropě, díky čemuž budete po koupání pociťovat zlepšení na kloubech, páteři i průduškách. Termální lázně stojí nedaleko historického centra města s pevností a zámkem Óvári, a tak se po koupání můžete hned vydat na romantickou procházku nebo za památkami.

Relaxovat budete moci také přímo v ubytování. Mnohé zdejší hotely a penziony disponují vlastním wellness centrem, kam můžete mít neomezený vstup a kde si můžete odpočinout po dni plném výletů. Dle možností si můžete dopřát i masáž.