Pobyty v Egerszáloku

Léčivé prameny z hloubky 410 metrů. Blahodárných účinků termálních vod si můžete užívat v lázních Egerszalók, kde najdete 17 bazénů a mnoho dalších atrakcí. Místní raritou je solný kopec s plochými jezírky, který zformoval termální pramen.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Za fotkou s ikonickým solným kopcem s plochými jezírky nemusíte cestovat až do dalekého Turecka. Podobný se totiž nachází také v Egerszalóku v Maďarsku, který leží sotva 70 km od Slovenska. Nezapomeňte si s sebou vzít i plavky, protože zde kromě solných jezírek najdete také vyhlášené lázně.

Egerszalók – vesnička v objetí termálních lázní

Obec Egerszalók leží jen 6 km od známého Egeru, a tak můžete během lázeňského pobytu pro změnu vyzkoušet i známé egerské termály. V samotném Egerszalóku na vás čeká 17 bazénů, saunový svět i nejrůznější atrakce. Většina bazénů je napuštěna termální vodou, která se používá ke zmírnění kloubních a revmatických bolestí, onemocnění pohybového ústrojí a dalších zdravotních obtíží.

O to, že se během dovolené budete cítit jako v bavlnce, se postarají v hotelu či penzionu. Abyste si užili co nejvíce pohody, vyberte si ubytování s vlastním wellness centrem, kde budete moci odpočívat i poté, co se brány lázní zavřou. Skutečné pohodlí a bezvadné služby vám zaručí naše označení „Osobně ověřeno“, které svědčí o tom, že ubytovací zařízení navštívil člen týmu Travelking a naši zákazníci se do něj rádi vracejí.