Dovolená last minute

Využijte ještě výhodnější ceny s označením last minute. Jedná se o ceny na varianty, kterým brzy bude končit platnost, a proto se nabízejí s větší slevou, než za jakou se daly zakoupit původně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Pinija nás ohromil a své 4* si naprosto zaslouží. Nedávno prošel rekonstrukcí, takže pokoj i koupelna byly nové a hezky zařízené. Každý si tu najde to své (minigolf, tenis, bary, restaurace, taneční večery, programy pro děti, bazény, wellness...). Hotel má ideální polohu, leží na poloostrůvku a je obklopen plážemi a mořem. V rámci polopenze jsme zažili opravdovou hostinu. Na snídani i večeři bylo na výběr opravdu vše, na co si jen člověk vzpomene. Nechyběly dezerty, které byly dokonalou tečkou za každým dnem.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým
Ověřeno Travelkingem

“Pension Relax je ideálním ubytováním při návštěvě Krkonoš. Cítili jsme se zde velmi dobře. Pokoj byl pohodlně zařízený a čistý, strava vynikající a personál moc milý. Navíc je tu možnost relaxace ve formě privátního wellness s vířivkou a saunou, kde jsme si po celodenním výletu na Sněžku skvěle odpočinuli. Stihli jsme i pár výletů, ale určitě doporučuji delší pobyt, protože aktivit je v okolí opravdu mnoho.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora


Dovolené, které kupujete "za pět minut dvanáct", mohou být nakonec vynikajícím zážitkem na celý život. Jsou taky oblíbenou volbou pro ty, kteří se rádi spontánně rozhodují a hledají výhodné nabídky pro svou dovolenou. Na tyto pobyty ale často musíte vyjet brzy po nákupu, např. tento víkend nebo hned ten příští. Jedním z hlavních přínosů last minute pobytů je ale jejich cenová přívětivost. Tak co, risknete to? Risk je přece zisk!

Kam se na last minute pobyt vydáte?

Na last minute pobyt se můžete vydat téměř kamkoliv. Pokud chcete zůstávat v Česku, je jen na vás, jestli vás více lákají hory nebo wellness.

Proč ale neprozkoumat něco i za hranicemi? Vyjeďte s námi na poslední chvíli vyzkoušet, jaké to je u Balatonu, pobřeží Baltského moře s trojicí krásných měst Gdaňsk, Gdyně a Sopoty nebo třeba hory a jezera ve Slovinsku. A pokud opravdu musíte vyjet už za pár dní, mějte v záložkách uloženou naši Travelpedii, která je až po okraj plná skvělých výletů v okolí místa vaší dovolené.