Dovolená last minute

Využijte ještě výhodnější ceny s označením last minute. Jedná se o ceny na varianty, kterým brzy bude končit platnost, a proto se nabízejí s větší slevou, než za jakou se daly zakoupit původně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt jsme si dokonale užili. I když se penzion nachází uprostřed typické horské vesničky v Rakousku, díky slovenskému personálu jsme jazykovou bariéru vůbec neřešili. Náš pokoj byl komfortní a strava uspokojivá. Pan recepční se o nás po celou dobu perfektně staral, vždy nám pomohl a poradil skvělé tipy pro výlety po okolí. Výhodou v rámci balíčku byla slevová Lungau Card, se kterou jsme měli vstupenky a lanovku zdarma.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Greenfield Hotel Golf & Spa doporučuji každému, kdo chce za své peníze dostat to nejlepší. Pokud vyrazíte s rodinou, o program vašich dětí bude dokonale postaráno. Páry si zase užijí relaxační a také velmi romantickou atmosféru wellness centra – na podzim jsou od pozdního odpoledne v bazénech krásná světla, když je venku tma. Rozhodně musíte vyzkoušet tobogán, nemějte obavy, bude to nezapomenutelné! K návštěvě v okolí doporučuji dobrodružný park Kristálytorony a arboretum v Seleste, určitě nebudete litovat. A dceři jsem musel slíbit, že se sem příští léto vrátíme. :)”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Dovolené, které kupujete "za pět minut dvanáct", mohou být nakonec vynikajícím zážitkem na celý život. Jsou taky oblíbenou volbou pro ty, kteří se rádi spontánně rozhodují a hledají výhodné nabídky pro svou dovolenou. Na tyto pobyty ale často musíte vyjet brzy po nákupu, např. tento víkend nebo hned ten příští. Jedním z hlavních přínosů last minute pobytů je ale jejich cenová přívětivost. Tak co, risknete to? Risk je přece zisk!

Kam se na last minute pobyt vydáte?

Na last minute pobyt se můžete vydat téměř kamkoliv. Pokud chcete zůstávat v Česku, je jen na vás, jestli vás více lákají hory nebo wellness.

Proč ale neprozkoumat něco i za hranicemi? Vyjeďte s námi na poslední chvíli vyzkoušet, jaké to je u Balatonu, pobřeží Baltského moře s trojicí krásných měst Gdaňsk, Gdyně a Sopoty nebo třeba hory a jezera ve Slovinsku. A pokud opravdu musíte vyjet už za pár dní, mějte v záložkách uloženou naši Travelpedii, která je až po okraj plná skvělých výletů v okolí místa vaší dovolené.