Dovolená ve Slovinsku

Navštivte Slovinsko, zemi plnou krásné přírody a historických památek uzavřenou mezi Alpami a Středozemním mořem. Najdete tu tisíce krasových jeskyní, termální lázně i velká města. Pobyt ve Slovinsku je ideální jak na lyžování v zimě, tak na koupání u moře v létě.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Grajski Dvor jsem si velice užil. Díky poloze nedaleko starého města jsou snadno dostupná všechna zajímavá místa a podniky městečka Radovljica. Personál byl velmi ochotný. Snídaně ve formě bufetu byly bohaté a tříchodové večeře v nedaleké restauraci byly perfektním zakončením každého dne. Nové wellness je sice menší, ale pro relaxaci po výletech úplně stačí. V pokoji byl dostatek prostoru a k mému pohodlí jsem nic nepostrádal. ”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“V tomto hotelu jsem byl na dovolené ještě před tím, než se stal součástí nabídky Travelkingu. Hotel působil velmi luxusně, má výbornou polohu u jezera Bohinj, přívětivé ceny, vynikající stravu s širokou nabídkou a velký vodní svět, který je rájem především pro rodiny s dětmi. Zároveň má dost velkou kapacitu, takže není problém najít volný termín v jakékoliv sezóně. To všechno jsou důvody, proč jsme se rozhodli hotel zařadit do naší nabídky.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu


Už jste byli na dovolené ve Slovinsku? Pokud ještě ne, je načase to změnit. Slovinsko se totiž v posledních letech stalo doslova cestovatelským hitem, který láká turisty i milovníky odpočinku ze širokého okolí. Není se čemu divit, v krajině mezi mořem a Alpami najdete jak vysoké hory odrážející se v třpytivých jezerech, tak i luxusní aquaparky a termální lázně. Dopřát si zde můžete i obojí najednou - stačí, když si vyberete pobyt z naší nabídky.

Poznejte okouzlující hory i termály ve Slovinsku

Jednou z turisticky nejoblíbenějších lokalit ve Slovinsku je jednoznačně Triglavský národní park, který milují dvojice i rodiny s dětmi. Park nese název podle vrchu Triglav (2 864 m n. m.), který je zároveň nejvyšším vrchem celého Slovinska. V jediném národním parku v zemi si budete moci projít i parádní rokle mezi vysokými skalami, ve kterých se mnohdy nacházejí i jezera. Nejslavnější z nich je jednoznačně jezero Bled, uprostřed kterého se nachází ostrůvek s barokním kostelem. Vedle jezera můžete navštívit také Bledský hrad.

Nejen v okolí jezera Bled, ale také na více místech Slovinska se můžete ubytovat v luxusních hotelech světové úrovně. Mnohé z nich si oblibu mezi hosty vysloužily také díky neomezenému vstupu do wellness centra v ceně ubytovacího balíčku, nebo díky propojení s termálními lázněmi. Blízko budete mít také do aquaparku, kde se zabaví děti i dospělí.