Dovolená ve Slovinsku

Navštivte Slovinsko, zemi plnou krásné přírody a historických památek uzavřenou mezi Alpami a Středozemním mořem. Najdete tu tisíce krasových jeskyní, termální lázně i velká města. Pobyt ve Slovinsku je ideální jak na lyžování v zimě, tak na koupání u moře v létě.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotelový areál Terme Snovik se nachází daleko od ruchu civilizace, v krásné přírodě uprostřed lesů. Hned jak vystoupíte z auta ucítíte čerstvý čistý vzduch. V hlavní budově sídlí recepce, restaurace a lázně. Domky s pokoji jsou rozesety po celém areálu a jsou vkusně zařízené, a to včetně balkonu. Z oken je krásný výhled na okolní kopce. Hotel je ideálním výchozím bodem pro toulky turistickými trasami. Skvělé chvíle si zde užijete i během deštivých dnů – lenošit můžete u termálního bazénu či v saunách. Pobyt vřele doporučuji milovníkům přírody a klidu. Krásně jsem si zde odpočinuli.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se celé naší rodině moc líbil. Jedná se o klidnou lázeňskou lokalitu s krásným parkem a působivou architekturou. V hotelu Švicarija na vás dýchne historie a okouzlí vás pohádkové interiéry a exteriéry. Po výletech do okolí oceníte bufetovou polopenzi i dokonalé wellness vyžití. V chladnějších dnech přijdou vhod horké termální prameny, díky nimž je venkovní koupání příjemným relaxem.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým


Už jste byli na dovolené ve Slovinsku? Pokud ještě ne, je načase to změnit. Slovinsko se totiž v posledních letech stalo doslova cestovatelským hitem, který láká turisty i milovníky odpočinku ze širokého okolí. Není se čemu divit, v krajině mezi mořem a Alpami najdete jak vysoké hory odrážející se v třpytivých jezerech, tak i luxusní aquaparky a termální lázně. Dopřát si zde můžete i obojí najednou - stačí, když si vyberete pobyt z naší nabídky.

Poznejte okouzlující hory i termály ve Slovinsku

Jednou z turisticky nejoblíbenějších lokalit ve Slovinsku je jednoznačně Triglavský národní park, který milují dvojice i rodiny s dětmi. Park nese název podle vrchu Triglav (2 864 m n. m.), který je zároveň nejvyšším vrchem celého Slovinska. V jediném národním parku v zemi si budete moci projít i parádní rokle mezi vysokými skalami, ve kterých se mnohdy nacházejí i jezera. Nejslavnější z nich je jednoznačně jezero Bled, uprostřed kterého se nachází ostrůvek s barokním kostelem. Vedle jezera můžete navštívit také Bledský hrad.

Nejen v okolí jezera Bled, ale také na více místech Slovinska se můžete ubytovat v luxusních hotelech světové úrovně. Mnohé z nich si oblibu mezi hosty vysloužily také díky neomezenému vstupu do wellness centra v ceně ubytovacího balíčku, nebo díky propojení s termálními lázněmi. Blízko budete mít také do aquaparku, kde se zabaví děti i dospělí.