Dovolená ve Slovinsku

Navštivte Slovinsko, zemi plnou krásné přírody a historických památek uzavřenou mezi Alpami a Středozemním mořem. Najdete tu tisíce krasových jeskyní, termální lázně i velká města. Pobyt ve Slovinsku je ideální jak na lyžování v zimě, tak na koupání u moře v létě.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V tomto hotelu jsem byl na dovolené ještě před tím, než se stal součástí nabídky Travelkingu. Hotel působil velmi luxusně, má výbornou polohu u jezera Bohinj, přívětivé ceny, vynikající stravu s širokou nabídkou a velký vodní svět, který je rájem především pro rodiny s dětmi. Zároveň má dost velkou kapacitu, takže není problém najít volný termín v jakékoliv sezóně. To všechno jsou důvody, proč jsme se rozhodli hotel zařadit do naší nabídky.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Grajski Dvor jsem si velice užil. Díky poloze nedaleko starého města jsou snadno dostupná všechna zajímavá místa a podniky městečka Radovljica. Personál byl velmi ochotný. Snídaně ve formě bufetu byly bohaté a tříchodové večeře v nedaleké restauraci byly perfektním zakončením každého dne. Nové wellness je sice menší, ale pro relaxaci po výletech úplně stačí. V pokoji byl dostatek prostoru a k mému pohodlí jsem nic nepostrádal. ”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým


Už jste byli na dovolené ve Slovinsku? Pokud ještě ne, je načase to změnit. Slovinsko se totiž v posledních letech stalo doslova cestovatelským hitem, který láká turisty i milovníky odpočinku ze širokého okolí. Není se čemu divit, v krajině mezi mořem a Alpami najdete jak vysoké hory odrážející se v třpytivých jezerech, tak i luxusní aquaparky a termální lázně. Dopřát si zde můžete i obojí najednou - stačí, když si vyberete pobyt z naší nabídky.

Poznejte okouzlující hory i termály ve Slovinsku

Jednou z turisticky nejoblíbenějších lokalit ve Slovinsku je jednoznačně Triglavský národní park, který milují dvojice i rodiny s dětmi. Park nese název podle vrchu Triglav (2 864 m n. m.), který je zároveň nejvyšším vrchem celého Slovinska. V jediném národním parku v zemi si budete moci projít i parádní rokle mezi vysokými skalami, ve kterých se mnohdy nacházejí i jezera. Nejslavnější z nich je jednoznačně jezero Bled, uprostřed kterého se nachází ostrůvek s barokním kostelem. Vedle jezera můžete navštívit také Bledský hrad.

Nejen v okolí jezera Bled, ale také na více místech Slovinska se můžete ubytovat v luxusních hotelech světové úrovně. Mnohé z nich si oblibu mezi hosty vysloužily také díky neomezenému vstupu do wellness centra v ceně ubytovacího balíčku, nebo díky propojení s termálními lázněmi. Blízko budete mít také do aquaparku, kde se zabaví děti i dospělí.