Užijte si příjemný zážitek v Grand Hotelu *** Třebíč, čeká vás lahodná polopenze, bazén s masážními tryskami a možnost sauny i vířivky. Hotel se nachází v centru, blízko památek UNESCO.

O ubytování

Grand Hotel *** je zrekonstruovaný kongresový hotel v historickém centru Třebíče. Blízko to tedy budete mít ke všem památkám, nejen k těm UNESCO. Za vidění jednoznačně stojí komplex Bazilika sv. Prokopa-Valdštejnský zámek-předzámčí. Za zimními radovánkami se pak vydejte necelé 2 km za město do Ski areálu Baby Třebíč - Pod Kostelíčkem nebo si to namiřte po jedné z mnoha běžeckých stop.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 100 pokojů, které jsou převážně dvoulůžkové a mají možnost přistýlky. Každý pokoj má LCD televizi, sejf, WiFi připojení a vlastní koupelnu.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci Elipso si vychutnáte polopenzi, ale zajít si sem můžete i na kávu a dezert. Během svého pobytu budete moct ochutnat speciality mnoha světových kuchyní, ale hlavně té české.

Kde budete relaxovat?

Za báječným odpočinkem se vydejte do Relax Centra s bazén s protiproudem a masážními tryskami, saunou a vířivkou až pro sedm osob.

Něco navíc

Součástí hotelu je i bowling s několika dráhami. O zábavu tedy budete mít postaráno večer nebo během deštivých dní.

Grand Hotel *** Třebíč

Karlovo náměstí 5 , Třebíč
Česká republika

+420 568 848 560

info@grand-hotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc (malá plemena), 300 Kč/noc (velká plemena) po domluvě s recepcí
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
1,5 km
Sjezdovka
2 km

Tipy na výlet

Třebíč Tip na výlet

Pokud plánujete toulky po Česku, rozhodně byste neměli minout i tak trochu opomíjenou Třebíč, která se pyšní vzácnými historickými kousky i třetím největším náměstím u nás. Tohle město plné památek UNESCO se nachází na západě Moravy, v jihovýchodním cípu kraje Vysočina. Má velmi bohatou historii, jeho počátky sahají až k roku 1101.

Co patří mezi skvosty Třebíče?

  • Bazilika sv. Prokopa
  • Zámecký areál (Valdštejnský zámek-předzámčí)
  • Benediktinský klášter

Určitě nevynechte ani Židovskou čtvrť, Zadní synagogu, Dům Seligmanna Bauera, Karlovo náměstí, Městskou věž a Větrný mlýn.

Třebíč má co nabídnout i pokud jde o přírodu a odpočinek - nachází se v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Za relaxací zamiřte do bazénu či Říčních lázní Polanka.

Více informací
Bazilika sv. Prokopa v Třebíči
Aquapark Laguna
Jihlava