Dovolená na jižním Slovensku

Přijeďte si odpočinout. Co se vám vybaví, když se řekne jižní Slovensko? Nám především relaxace a skvělé termály. Tento region je navíc nejteplejší oblastí našeho východního souseda a je tak ideálním místem pro rodinnou dovolenou plnou zážitků.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Quatro je naším partnerem v Travelkingu už od roku 2014 a má tisíce spokojených zákazníků. I já sám jsem tam byl už několikrát. Quatro je pro mě jistota - vždy čisté, cenově dostupné ubytování s milým personálem. A díky tomu, že jde o více penzionů, vždycky najdete nějaké volné termíny.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu


Jižní Slovensko se u turistů těší velké oblibě, ať už jde o páry, seniory či rodiny s dětmi. A není se čemu divit, oblast jižního Slovenska je totiž plná skvělých termálních lázní, které přímo vybízí k odpočinku v léčivé minerální vodě.

(Nejen) za termální vodou na jižní Slovensko

Asi nejoblíbenějším městem jižního Slovenska je Dunajská Streda se svým Thermal Parkem, který nabízí 10 vnitřních a venkovních bazénů, saunový svět a bohaté vyžití pro děti.

Hned za ním následuje Podhájska. I místní termální koupaliště nemá o návštěvníky nouzi, a to díky zajímavému interiéru a unikátnímu složení vody.

Za návštěvu stojí také Velký Meder s Aquaparkem Thermal Corvinus s 8 bazény a Komárno s termálním koupalištěm, které se rozprostírá na ploše 2,5 hektarů.