Dovolená na jižním Slovensku

Přijeďte si odpočinout. Co se vám vybaví, když se řekne jižní Slovensko? Nám především relaxace a skvělé termály. Tento region je navíc nejteplejší oblastí našeho východního souseda a je tak ideálním místem pro rodinnou dovolenou plnou zážitků.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nám líbil a užili jsme si ho, určitě bychom se příště zdrželi o nějaký den déle. Největší výhodou penzionu Quatro je bezesporu fakt, že se nachází v těsné blízkosti termálního koupaliště. Odpadne vám tak starost přejezdu autem či dlouhá docházková vzdálenost, což může být velké plus pro starší osoby nebo rodiny s dětmi. Chutnaly nám také snídaně s pestrým výběrem jídel. K výletu můžeme v okolí určitě doporučit město Stupava a jeho krásný park”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pokud máte rádi relax a koupání v teplých vodách, je pobyt v Apartmánech Termál pro vás. Apartmány vypadají nově a moderně, jsou prostorné a mají vše, co k příjemnému pobytu potřebujete. Snídaně jsou bohaté a velmi dobrou tady měli i kávu. Příjemným překvapením byl sympatický a upovídaný pan masér. Hřebem pobytu je pak samozřejmě Thermalpark plný bazénů s horkou vodou. Z výletů doporučujeme návštěvu nedaleké Bratislavy. Hlavně Bratislavského hradu a starých uliček centra města. Určitě doporučuji vyzkoušet i některou z místních stylových kaváren.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Jižní Slovensko se u turistů těší velké oblibě, ať už jde o páry, seniory či rodiny s dětmi. A není se čemu divit, oblast jižního Slovenska je totiž plná skvělých termálních lázní, které přímo vybízí k odpočinku v léčivé minerální vodě.

(Nejen) za termální vodou na jižní Slovensko

Asi nejoblíbenějším městem jižního Slovenska je Dunajská Streda se svým Thermal Parkem, který nabízí 10 vnitřních a venkovních bazénů, saunový svět a bohaté vyžití pro děti.

Hned za ním následuje Podhájska. I místní termální koupaliště nemá o návštěvníky nouzi, a to díky zajímavému interiéru a unikátnímu složení vody.

Za návštěvu stojí také Velký Meder s Aquaparkem Thermal Corvinus s 8 bazény a Komárno s termálním koupalištěm, které se rozprostírá na ploše 2,5 hektarů.