Dovolená ve Vídni

Vídeň je největším lákadlem Rakouska. Tato rakouská metropole vás uchvátí v každém ročním období. Ať už vás zajímá historie nebo odpočinek, památky, divadla či wellness, Vídeň je trefou do černého.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Vídeň, hlavní město Rakouska, mnozí považují za kulturní i historickou perlu Evropy. A není se čemu divit – právě zde se uskutečnilo nespočet historických událostí, které formovalo několik okolních zemí. Poznejte to nejlepší z Vídně a vydejte se sem na pobyt – byla by přece škoda ji nenavštívit, když leží jen pár kilometrů od našich hranic.

Vídeň - město památek, zábavních atrakcí i znamenité kuchyně

Ve Vídni vám nuda rozhodně nehrozí, a proto je dovolená zde skvělá volba jak pro seniory, tak i pro rodiny s dětmi. Vás i vaši peněženku může nejvíce potěšit možnost ubytování dětí do určitého věku zdarma. Zůstane vám tak více peněz na prozkoumání místních památek nevídané hodnoty či na návštěvu atrakcí. S vašimi mrňousky se vydejte na návštěvu nejstarší Zoologické zahrady na světě nebo vyrazte za zábavou do slavného zábavního parku Prater s ikonickým ruským kolem.

Pobyt ve Vídni ve dvojici vám zpříjemní návštěva Muzea čokolády nebo Zámku Schönbrunn. Umělecké sbírky světového formátu si můžete prohlédnout například v Leopoldově muzeu, kde jsou vystaveny i obrazy od Egona Schieleho nebo od zakladatele secese Gustava Klimta. V prosinci si nenechte ujít vánoční trhy, ty ve Vídni vám rozhodně vyčarují nezapomenutelný zážitek.

Poznejte Rakousko i prostřednictvím chuťových buněk a dopřejte si speciality, které tuto malou zemi proslavily po celém světě. V našem článku se dočtete, jaké pochoutky si nesmíte nechat ujít.