Dovolená ve Vídni

Vídeň je největším lákadlem Rakouska. Tato rakouská metropole vás uchvátí v každém ročním období. Ať už vás zajímá historie nebo odpočinek, památky, divadla či wellness, Vídeň je trefou do černého.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Vídeň, hlavní město Rakouska, mnozí považují za kulturní i historickou perlu Evropy. A není se čemu divit – právě zde se uskutečnilo nespočet historických událostí, které formovalo několik okolních zemí. Poznejte to nejlepší z Vídně a vydejte se sem na pobyt – byla by přece škoda ji nenavštívit, když leží jen pár kilometrů od našich hranic.

Vídeň - město památek, zábavních atrakcí i znamenité kuchyně

Ve Vídni vám nuda rozhodně nehrozí, a proto je dovolená zde skvělá volba jak pro seniory, tak i pro rodiny s dětmi. Vás i vaši peněženku může nejvíce potěšit možnost ubytování dětí do určitého věku zdarma. Zůstane vám tak více peněz na prozkoumání místních památek nevídané hodnoty či na návštěvu atrakcí. S vašimi mrňousky se vydejte na návštěvu nejstarší Zoologické zahrady na světě nebo vyrazte za zábavou do slavného zábavního parku Prater s ikonickým ruským kolem.

Pobyt ve Vídni ve dvojici vám zpříjemní návštěva Muzea čokolády nebo Zámku Schönbrunn. Umělecké sbírky světového formátu si můžete prohlédnout například v Leopoldově muzeu, kde jsou vystaveny i obrazy od Egona Schieleho nebo od zakladatele secese Gustava Klimta. V prosinci si nenechte ujít vánoční trhy, ty ve Vídni vám rozhodně vyčarují nezapomenutelný zážitek.

Poznejte Rakousko i prostřednictvím chuťových buněk a dopřejte si speciality, které tuto malou zemi proslavily po celém světě. V našem článku se dočtete, jaké pochoutky si nesmíte nechat ujít.