Krásná Beskydská příroda, vynikající snídaně a lyžařský svah i další turistická lákadla hned za dveřmi – to vše vás čeká v Ski Parku Gruň. Po dni stráveném na výletech a objevováním okolních atrakcí vám zajisté přijde vhod relax v sauně nebo ve venkovním koupacím sudu. Necháte se zlákat?

O ubytování

Ski Park Gruň se nachází v prostředí nádherné přírody CHKO Beskydy. Svahy lyžařského areálu začínají přímo před ubytováním. Horská osada Gruň a její okolí nabízí ideální podmínky pro výlety pěšky i na kole. Najdete zde mnoho turistických tras bez velkých výškových rozdílů. Zdolat můžete nejvyšší beskydský vrcholy: Lysou horu (9 km), Smrk (12 km) nebo Radhošť (30 km) s ikonickou sochou boha Radegasta (26 km). Oblíbenými cíli turistů jsou také slavné Pustevny od Dušana Jurkoviče, Stezka Valašska (25 km) nebo naučná stezka Beskydské nebe (30 km). Milovníci golfu mohou vyrazit do Golf & Ski Resort Ostravice (16 km).

Kde budete spát?

Čeká na vás pohodlné a domácké ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Standard s vlastní koupelnou, nebo v pokoji Economy se společným sociálním zařízením.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno začnete chutnou snídaní ve formě bufetu. Během dne je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku restaurace v hlavní budově. Součástí areálu je také bar s terasou. Během zimní sezóny je v provozu také ski bar.

Kde budete relaxovat?

Po dni stráveném na výletech nebo na lyžích přijde vhod wellness centrum. Najdete zde finskou saunu, infra saunu a koupací sudy.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je připravena plně vybavená herna. Na recepci jsou k dispozici k zapůjčení karty, kostky nebo společenské hry.

Ski Park Gruň

Ski Park Gruň

Staré Hamry 51 , Staré Hamry
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Lyžárna
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
4 km
Aquapark
32 km
Sjezdovka
100 m

Tipy na výlet

Lyžování v Beskydech

Lyžování v BeskydechTip na výlet

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí spoustu špičkově vybavených lyžařských areálů s nejmodernějšími vleky. Do Beskyd se vyplatí zajet rovnou na pár dní, abyste mohli vyzkoušet co nejvíce ski areálů i běžkařských tratí. Pro návštěvníky jsou připraveny ski areály se sjezdovkami s umělým zasněžováním, které jsou pravidelně upravovány, nechybí ani dětské vleky či noční osvětlení pro večerní lyžování. Jistě vás potěší výborná dostupnost autobusem až k vlekům.

Kam na lyže v Beskydech?

  • Ski Malenovice má k dispozici 5 sjezdovek, nechybí večerní osvětlení, dětský park a lyžařská školka.
  • Ski areál Bílá je unikátní tím, že kromě sjezdovek si užijete také běžkařské tratě, na které je přímo napojen.
  • Ski areál Soláň je zaměřený především na rodiny s dětmi a pyšní se sjezdovkou ve výšce 816 m n. m.
  • Ski areál Opálená nabízí kromě dětského parku, snowparku a dvou sjezdovek také lyžařskou školu a půjčovnu lyži.
  • Ski areál Synot - Kyčerka se může chlubit 2,5 km sjezdových tratí s 9 vleky, které jsou schopny odbavit až 6,5 tisíc osob každou hodinu.
  • Ski areál Razula propojuje společným skipasem 6 lyžařských areálů: Kohútka, Kyčerka, Karolinka, Jezerné a Machůzky.
Více informací
Ski areál Bílá
Ski areál Bílá
Ski resort Troják
Ski resort Troják
Pustevny
Pustevny