Dovolená v Bojnicích

Na zámku v Bojnicích rozhodně šíleně smutní nebudete. Jedná se totiž o krásnou památku, jejíž prohlídkou se dají s celou rodinou strávit velmi příjemné chvíle. V okolí naleznete nejstarší ZOO na Slovensku i menší termální lázně.

Načítám nabídky...


Když se řekne Bojnice, jako první se vám možná vybaví pohádkový zámek Bojnice. Toto krásné město na západě Slovenska toho ale v sobě skrývá mnohem více: stezku v korunách stromů, zoologickou zahradu, vyhlídkovou věž a v noposlední řadě oblíbené termální lážně. Bojnice jsou zkrátka jako stvořené pro pobyt jako v pohádce

Pobyt v Bojnicích nadchne všechny generace

O Bojnicích se říká, že jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou. S dětmi se můžete vydat na návštěvu nejstarší zoologické zahrady na Slovensku, kde si budete moci prohlédnout vlky, medvědy, lemury a mnoho dalších zvířátek. Parádní show se cvičenými dravci vám předvedou zkušení sokolníci z klubu Aquila přímo pod bojnickým zámkem. Se svou polovičkou se pak vydejte na romantickou prohlídku Bojnického zámku nebo na vyhlídkovou věž Čajka v oblacích, odkud budete mít celé Bojnice a okolí jako na dlani.

Návštěvu Bojnic si pochvalují i ​​senioři, kteří si nemohou vynachválit procházky městem a relax v místních lázních. Odpočinek vás bude čekat také přímo ve vašem penzionu či hotelu. Stačí si jen vybrat ubytování se vstupem do wellness centra a oddych ve vířivce či v sauně máte zaručen. Sladkou třešničkou na dortu může být také masáž.