Dovolená v Bojnicích

Na zámku v Bojnicích rozhodně šíleně smutní nebudete. Jedná se totiž o krásnou památku, jejíž prohlídkou se dají s celou rodinou strávit velmi příjemné chvíle. V okolí naleznete nejstarší ZOO na Slovensku i menší termální lázně.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Když se řekne Bojnice, jako první se vám možná vybaví pohádkový zámek Bojnice. Toto krásné město na západě Slovenska toho ale v sobě skrývá mnohem více: stezku v korunách stromů, zoologickou zahradu, vyhlídkovou věž a v noposlední řadě oblíbené termální lážně. Bojnice jsou zkrátka jako stvořené pro pobyt jako v pohádce

Pobyt v Bojnicích nadchne všechny generace

O Bojnicích se říká, že jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou. S dětmi se můžete vydat na návštěvu nejstarší zoologické zahrady na Slovensku, kde si budete moci prohlédnout vlky, medvědy, lemury a mnoho dalších zvířátek. Parádní show se cvičenými dravci vám předvedou zkušení sokolníci z klubu Aquila přímo pod bojnickým zámkem. Se svou polovičkou se pak vydejte na romantickou prohlídku Bojnického zámku nebo na vyhlídkovou věž Čajka v oblacích, odkud budete mít celé Bojnice a okolí jako na dlani.

Návštěvu Bojnic si pochvalují i ​​senioři, kteří si nemohou vynachválit procházky městem a relax v místních lázních. Odpočinek vás bude čekat také přímo ve vašem penzionu či hotelu. Stačí si jen vybrat ubytování se vstupem do wellness centra a oddych ve vířivce či v sauně máte zaručen. Sladkou třešničkou na dortu může být také masáž.