Dovolená na ostrově Pag

Jedině na ostrově Pag se můžete podívat na odvrácenou stranu Měsíce a hned poté si dopřát drink na proslulé party pláži Zrće. Vydejte se sem za koupáním, přímořskými specialitami i historickými památkami. Vyberte si jeden z pobytů na ostrově Pag a těště se na prosluněnou dovolenou se vším všudy.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Pagus **** byl báječný od začátku do konce. Relaxovali jsme ve vnitřním i venkovním bazénu, vířivce i rovnou moři, do kterého je to pár kroků. V prostorném pokoji s velkým balkonem s výhledem na moře jsem se cítila báječně a krásně jsem si v něm odpočinula. Jídlo ve formě all inclusive nemělo chybu a věřím, že z bohaté nabídky skvěle připravených jídel si vybere každý. Součástí jsou alkoholické i nealkoholické nápoje. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou skutečně výjimečnou částí Chorvatska, kam se ráda vrátím.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Písečné pláže, čisté azurové moře a bohatá historie. Není divu, že prosluněný ostrov Pag patří mezi nejoblíbenějších destinace v Chorvatsku. Nádherná příroda tohoto členitého ostrova vás okouzlí, stejně jako romantická turistická střediska s historickými památkami. Typickou přímořskou atmosféru dokresluje výjimečně bohatý noční život, který sem láká návštěvníky ze široka daleka. Ostrov Pag prostě tepe životem.

Ostrov Pag – vyhlášená destinace báječného koupání i noční zábavy

Ostrov Pag je ideální destinací pro bezstarostnou letní dovolenou. Nachází se na pomezí Kvarnerského zálivu a Severní Dalmácie. Jeho poloha i most, který jej spojuje s pevninou, z něj činí skvěle dostupnou destinaci pro české návštěvníky.

Na ostrově si užijete pohádkové koupání v čistém moři, podél kterého se táhnou jak oblázkové, tak písčité pláže. Nejvyhledávanější pláží ostrova je pláž Zrće, která se v noci stává centrem bujaré noční zábavy. Oblíbené jsou také pláže Caska nebo Čista plaža. Najdete tu však i poklidnější místa k odpočinku u vody a ukryté laguny.

Pobyt na ostrově Pag vám přinese pestré možnosti pro trávení dovolenkových dnů. Kromě koupání a opalování se vám nabízí také jedinečná možnost prozkoumat se šnorchlem fascinující podmořský svět, vyrazit na výlet lodí nebo ochutnat ikonický Pažský sýr, který má na kontě několik mezinárodních ocenění.

Aktivní návštěvníky nadchne exotická krajina ostrova, která se právem přirovnává k povrchu Měsíce. Vydat se můžete na stezku nazvanou Druhá strana Měsíce, která vede skrze pustou a kamenitou krajinou. Troufnout si můžete i na nejvyšší vrchol ostrova Sveti Vid, který se tyčí v nadmořské výšce 349 metrů. Krásným přírodním úkazem jsou rovněž staleté olivovníky u vesnice Lun.

Těšit se můžete i na historické a kulturní památky. Centrem ostrova je malebné město Pag, kde najdete hned několik dochovaných kostelů a bazilik.