Dovolená v Hegykő

Do Hegykő to není daleko, toto lázeňské město leží na západě Maďarska blízko rakouských hranic a užijete si tu uvolňující dovolenou. Místní lázně mají 7 bazénů a příznivé ceny.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Lázně Hegykő jsou důkazem o tom, že i malé městečko na západě Maďarska má co nabídnout. Najdete zde oblíbený termální komplex, krásný zámek i turistické a cyklistické stezky směřující do blízkého národního parku. Další výhodou městečka Hegykő je jeho poloha na – do tohoto severzápadního cípu Maďarka je to z Brna jen necelé tři hodiny cesty.

Do Hegykő nejen za termály

Co si vzít na dovolenou do maďarského Hegykő? Jednoznačně plavky! Budete je potřebovat v lázních Sá-Ra s termální vodou, která se využívá k léčbě pohybového ústrojí. V bazénech plných léčivé vody si užijete příjemný relax od každodenních starostí. Plavky se vám budou hodit také pokud zvolíte ubytování s wellness centrem nebo bazénem a odpočívat tak budete moci jen pár kroků od pokoje.

Za přírodou se vypravte do Národního parku Fertő-Hanság, jehož součástí je Neziderské jezero ležící na pomezí Maďarska a Rakouska. Okolní příroda, která je dokonce památkou UNESCO, je pro jízdu na kole jako stvořená. Milovníci historie si mohou prohlédnout takzvané maďarské Versailles – zámek Esterházy-kastély. Za návštěvu stojí také nedaleké město Šoproň plné historických a architektonických pokladů.