Dovolená v lázních

Díky ubytování přímo propojenému s lázněmi máte odpočinek i léčebné kůry na dosah ruky. Za bazény s vodou z termálních pramenů nemusíte chodit daleko, stačí přejít pár metrů z vašeho pokoje a oddat se lázeňské slasti.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v klidné lokalitě a je přímo propojený s lázeňským komplexem, který je díky fitness, relaxační i zážitkové části vhodný opravdu pro celou rodinu. Pokoje byly prostorné, čisté a moderně zařízené, strava chutná a personál ochotný a vstřícný.”

Jan Přichystal
Vedoucí zákaznické podpory
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný hotel! Termální lázně přímo propojené s hotelem jsou plné zajímavých rostlin, malých i obřích skluzavek, vířivek a bazénů. Polopenze byla výborná a neuvěřitelně bohatá. Navíc máte celý den neomezenou konzumaci nealko nápojů, kávy a čaje, což ocenila hlavně moje rodina. Pokud plánujete nějaký výlet, určitě doporučuju vyrazit se podívat na hrady v Rakousku (k hranicím je to jen 10 minut) nebo v Őrsegu.”

Szabolcs Laza
Obchodní tým


Pokud vám každodenní pracovní stres nedovolí spát a starosti se jen kupí, je na čase dopřát si pořádný odpočinek. Vyrazte za ním do hotelu, který je přímo propojený s lázněmi a užívejte si odpočinek ve wellness centru i léčebné procedury jen pár kroků od vašeho pokoje.

Jak si vybrat ideální pobyt v lázních?

Pobyt v lázních spojený s relaxací si nejlépe užijete, pokud na něj vyrazíte ve dvojici. Vezměte proto na pobyt svoji kamarádku nebo kamaráda a vyrazte spolu jako už dávno ne. Nebo dáte přednost romantice s vaší polovičkou?

Pokud patříte mezi ty dříve narozené, podívejte se do naší nabídky lázeňských pobytů pro seniory. Díky speciálně přizpůsobeným procedurám se domů vrátíte jako znovuzrození.

Pobyt v lázních si s vámi může užít i váš čtyřnohý nejlepší přítel. Mnoho lázeňských hotelů s radostí vítá zvířecí hosty, a tak vezměte svého pejska na pobyt s sebou. Ušetříte si tak starosti s vybíráním hlídání a budete mít po celou dobu pobytu jistotu, že je o něho dobře postaráno.

Kam vyrazit na zasloužený pobyt do lázní?

Ty nejlepší lázně a vyhlášené termální prameny v širokém okolí naleznete v Maďarsku. Vyrazit můžete například za koupáním v přírodním termálním jezeru v Hévízu nebo do lázní v Lenti nebo Egeru. Pokud vás ale lákají i zajímavé památky, vydejte se na lázeňský pobyt do Budapešti.

U nás v Česku zase můžete vyrazit na pobyt do měst „Lázeňského trojúhelníku“ - do Františkových Lázní, Mariánských Lázní a Karlových Varů. Zahanbit se určitě nenechají ani lázně na Slovensku, mezi kterými vyčnívají zejména Trenčianske Teplice a světoznámé Piešťany.

O netradiční lázeňský zážitek i nespočet možností pro turistiku v krásné přírodě se postarají lázně v Rakousku a v Polsku.