Dovolená v lázních

Díky ubytování přímo propojenému s lázněmi máte odpočinek i léčebné kůry na dosah ruky. Za bazény s vodou z termálních pramenů nemusíte chodit daleko, stačí přejít pár metrů z vašeho pokoje a oddat se lázeňské slasti.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Pokud vám každodenní pracovní stres nedovolí spát a starosti se jen kupí, je na čase dopřát si pořádný odpočinek. Vyrazte za ním do hotelu, který je přímo propojený s lázněmi a užívejte si odpočinek ve wellness centru i léčebné procedury jen pár kroků od vašeho pokoje.

Jak si vybrat ideální pobyt v lázních?

Pobyt v lázních spojený s relaxací si nejlépe užijete, pokud na něj vyrazíte ve dvojici. Vezměte proto na pobyt svoji kamarádku nebo kamaráda a vyrazte spolu jako už dávno ne. Nebo dáte přednost romantice s vaší polovičkou?

Pokud patříte mezi ty dříve narozené, podívejte se do naší nabídky lázeňských pobytů pro seniory. Díky speciálně přizpůsobeným procedurám se domů vrátíte jako znovuzrození.

Pobyt v lázních si s vámi může užít i váš čtyřnohý nejlepší přítel. Mnoho lázeňských hotelů s radostí vítá zvířecí hosty, a tak vezměte svého pejska na pobyt s sebou. Ušetříte si tak starosti s vybíráním hlídání a budete mít po celou dobu pobytu jistotu, že je o něho dobře postaráno.

Kam vyrazit na zasloužený pobyt do lázní?

Ty nejlepší lázně a vyhlášené termální prameny v širokém okolí naleznete v Maďarsku. Vyrazit můžete například za koupáním v přírodním termálním jezeru v Hévízu nebo do lázní v Lenti nebo Egeru. Pokud vás ale lákají i zajímavé památky, vydejte se na lázeňský pobyt do Budapešti.

U nás v Česku zase můžete vyrazit na pobyt do měst „Lázeňského trojúhelníku“ - do Františkových Lázní, Mariánských Lázní a Karlových Varů. Zahanbit se určitě nenechají ani lázně na Slovensku, mezi kterými vyčnívají zejména Trenčianske Teplice a světoznámé Piešťany.

O netradiční lázeňský zážitek i nespočet možností pro turistiku v krásné přírodě se postarají lázně v Rakousku a v Polsku.