Ubytujte se v srdci jižních Čech v centru Borovan, odkud budete vyrážet na krásné výlety za památkami v okolí: České Budějovice, Český Krumlov nebo Holašovice. Na hotelu vás čeká polopenze a úschovna kol. Užít si můžete také vstup do nového wellness s vířivkou a 3 druhy saun.

O ubytování

Rodinný Hotel Alf *** se nachází v srdci jižních Čech v Borovanech - přímo na náměstí a vedle kláštera. Do Třeboně je to odtud 18 km, České Budějovice jsou vzdálené 20 km a Český Krumlov plný UNESCO památek pak 31 km. Kousek to budete mít do ZOO Dvorec a do Brouskova mlýna.

Kde budete spát?

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s telefonem, WiFi připojením a vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje mají k dispozici televizi.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je prostorná restaurace, kde si pochutnáte na polopenzi. Snídaně si poskládáte sami z bufetových stolů, na večeři dostanete polévku a vyberete si ze tří hotových jídel. Součástí restaurace je také taneční parket a letní terasa.

Kde budete relaxovat?

Relaxaci si užijete v novém wellness centru s vířivkou (36 °C) a 3 druhy saun (finská, bio, parní). K dispozici je také Kneippův chodník, vyhřívaná lavice (32 °C), polévací vědro a relaxační zóna s lehátky. Pokud si chcete užít trochu romantiky, můžete si doobjednat VIP vířivku MILK 02 s láhví Prosecca a užít si koupel v „ pramenu mládí“.

Hotel Alf ***

Hotel Alf ***

Žižkovo náměstí 2 , Borovany
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
70 m
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

CHKO Třeboňsko

CHKO TřeboňskoTip na výlet

Navštivte jednu z mála chráněných oblastí rozkládajících se na velké ploše (až 700 km²) v rovinatém terénu. V CHKO Třeboňsko se vám naskytne výjimečný pohled na bohatá stanoviště, rozsáhlé jehličnaté a listnaté lesy, zbytky lužních lesů či mokřadní louky. Hlavně ale spatříte velké plochy cenných rybníků a rašelinišť, které oblast proslavily. Pestré prostředí souvisí také s druhovou rozmanitostí rostlin a živočichů, mezi kterými vynikají obzvláště ptáci - v CHKO Třeboňsko můžete pozorovat více než 280 druhů opeřenců.

Vydejte se do přírodní rezervace Červené Blato, kterou prozkoumáte díky stejnojmenné naučné stezce. Národní přírodní rezervace Velký a Malý Tisý je ideální pro pozorování vodního ptactva a v Národní přírodní rezervaci Ruda najdete rozsáhlé rašeliniště s početnými prameništi.

Více informací
Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec
České Budějovice
České Budějovice
Třeboň
Třeboň