Pobyty v Praze pro dva

Praha láká návštěvníky z tuzemska i ze zahraničí na starobylé památky i nekonečné možnosti volnočasových aktivit. Vydejte se na do Prahy za romantikou s partnerem, na nákupy do kamarádkou nebo třeba do divadla s maminkou a uvidíte, že vás česká metropole nezklame.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v pěkné budově, která nás hned zaujala. Pokoj byl sice menší, ale moderní a útulný. Potěšila nás hlavně láhev sektu na uvítanou a parádní byly i snídaně - bohatý bufet, kde nechybělo šampaňské, fresh džus a spousta dobrot.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu NH Prague City**** byl velice příjemný. Mezi největší přednosti ubytování patří poloha blízko centra a snadné napojení na hromadnou dopravu – je tak ideálním výchozím bodem pro poznávání krás Prahy. Pokoj byly opravdu čisty a útulně zařízený. Veliká pohodlná postel byla zárukou kvalitního spánku a bohatá bufetová snídaně nám dodala síly na procházky po městě. Určitě doporučuji návštěvu Valdštejnské zahrady a krásnou procházku kousek od Prahy v Průhonickém parku.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora


Pobyt v české metropoli si užijete všemi smysly! Udělejte si výlet po jedinečných památkách, zajděte si do muzea či divadla a pochutnejte na jídle ve vyhlášených restauracích. Uvidíte, že když se na pobyt vydáte ve dvou, radost ze společných zážitků bude dvojnásobná!

Kde se v Praze ubytovat?

Chystáte se do Prahy s partnerem či partnerkou na romantický pobyt a chcete si dopřát něco výjimečného? Pak si vyberte z naší pestré nabídky luxusních pobytů a budete mít jistotu, že o vás bude postaráno jako v bavlnce. Pokud už se nemůžete dočkat, až na vlastní oči uvidíte nejznámější památky, zajisté vám přijde vhod si po mnoha nachozených kilometrech odpočinout v hotelovém wellness. V případě, že se do Prahy chystáte autem, určitě oceníte, když bude u hotelu parkování zdarma.