Pobyty v Krkonoších s dětmi

Nejvyšší české hory jsou rájem nejen pro turisty, ale také pro rodiny s dětmi. Na malé návštěvníky zde čekají zábavní parky, naučné stezky, bobové dráhy i nespočet dalších zajímavých aktivit do každého počasí. Vydejte se do Krkonoš s dětmi a užijte si parádní rodinnou dovolenou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pension Relax je ideálním ubytováním při návštěvě Krkonoš. Cítili jsme se zde velmi dobře. Pokoj byl pohodlně zařízený a čistý, strava vynikající a personál moc milý. Navíc je tu možnost relaxace ve formě privátního wellness s vířivkou a saunou, kde jsme si po celodenním výletu na Sněžku skvěle odpočinuli. Stihli jsme i pár výletů, ale určitě doporučuji delší pobyt, protože aktivit je v okolí opravdu mnoho.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Penzion Vysoká Stráž dokonale splnil naše očekávání od pobytu s turistikou v Krkonoších. Velkou výhodou penzionu je jeho poloha blízko tiché přírody a turistickým trasám, zároveň je to z něj jen pár minut chůze do centra Pece pod Sněžkou. Nejvíce nás však nadchla přátelská atmosféra a pohoda, které vládly mezi hosty i personálem. V prostorném pokoji s výhledem na okolní kopce nám nic nechybělo, polopenze byla chutná a rozmanitá. Z výletů doporučuji trasu Okolo Pece vedoucí blízko penzionu, Chodník korunami stromů a výstup na Sněžku.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Krkonoše si s dětmi užijete v létě, v zimě i v dešti

Nejvyšší české pohoří je v rámci Česka také tím nejnavštěvovanějším. Mimořádné oblibě se přitom těší právě u rodin s dětmi. A není se čemu divit – kromě krásné přírody zde na každém kroku čeká plno aktivit pro malé i velké návštěvníky. Pokud tedy chcete ve svých potomcích pěstovat lásku k přírodě již od malička, vydejte se na pobyt v Krkonoších s dětmi.

Kam na dovolenou v Krkonoších s dětmi?

Jedním z nejoblíbenějších míst pro rodinnou dovolenou v rámci celé České republiky je Špindlerův Mlýn. Toto horské městečko nabízí pestrou paletu možností, co s dětmi podniknout během celého roku. Okolím Špindlerova Mlýna vede několik pohádkových naučných stezek a přímo ve městě najdete například aquapark, bobovou dráhu či muzeum Lega. Na vrchol hory Medvědín vás vyveze lanovka, která v zimě vozí na svahy milovníky zimních sportů. Nuda zde zkrátka nehrozí za žádného počasí!

Další skvělou volbou je Pec pod Sněžkou. Kromě krásné přírody a řady atraktivních turistických tras všech stupňů obtížnosti se z Pece můžete vyvézt lanovkou až na nejvyšší českou horu Sněžku. To bude pro děti zajisté zážitek, o kterém budou nadšeně vyprávět kamarádům. Skvělou zábavu pro malé i velké návštěvníky nabízí Relax Park se 700 m dlouhou bobovou dráhou, lanovým centrem, dětským hřištěm, nafukovacím hradem, bungee trampolínou a dalšími atrakcemi.

Už jste někdy navštívili také polskou stranu Krkonoš? Pokud ne, tak je to velká škoda! Polské Krkonoše jsou totiž další ideální destinací pro dovolenou s dětmi. Parádní zázemí pro malé hosty nabízí například středisko Sklářská Poreba, kde najdete dva nádherné vodopády, zábavní park, lezecký park i les plný dinosaurů.