Pobyty v Krkonoších s dětmi

Nejvyšší české hory jsou rájem nejen pro turisty, ale také pro rodiny s dětmi. Na malé návštěvníky zde čekají zábavní parky, naučné stezky, bobové dráhy i nespočet dalších zajímavých aktivit do každého počasí. Vydejte se do Krkonoš s dětmi a užijte si parádní rodinnou dovolenou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel nás naprosto okouzlil a všechno bylo na jedničku. Personál byl velmi milý a vždy nám s čímkoliv ochotně poradil. Pokoj byl dostatečně velký s velmi pohodlnou postelí, krásnou čistou koupelnou a županem i pantoflemi. Dobu strávenou ve wellness jsme si užili. Byli jsme tam téměř sami, takže jsme měli bazén i vířivku jen pro sebe. Pokud bych měla jednu věc opravdu vyzdvihnout, tak je to strava. Naprosto překonala mé očekávání. V okolí je spousta možností výletů – určitě doporučuji vyjet lanovkou na Medvědín.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Pension Relax je ideálním ubytováním při návštěvě Krkonoš. Cítili jsme se zde velmi dobře. Pokoj byl pohodlně zařízený a čistý, strava vynikající a personál moc milý. Navíc je tu možnost relaxace ve formě privátního wellness s vířivkou a saunou, kde jsme si po celodenním výletu na Sněžku skvěle odpočinuli. Stihli jsme i pár výletů, ale určitě doporučuji delší pobyt, protože aktivit je v okolí opravdu mnoho.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora


Krkonoše si s dětmi užijete v létě, v zimě i v dešti

Nejvyšší české pohoří je v rámci Česka také tím nejnavštěvovanějším. Mimořádné oblibě se přitom těší právě u rodin s dětmi. A není se čemu divit – kromě krásné přírody zde na každém kroku čeká plno aktivit pro malé i velké návštěvníky. Pokud tedy chcete ve svých potomcích pěstovat lásku k přírodě již od malička, vydejte se na pobyt v Krkonoších s dětmi.

Kam na dovolenou v Krkonoších s dětmi?

Jedním z nejoblíbenějších míst pro rodinnou dovolenou v rámci celé České republiky je Špindlerův Mlýn. Toto horské městečko nabízí pestrou paletu možností, co s dětmi podniknout během celého roku. Okolím Špindlerova Mlýna vede několik pohádkových naučných stezek a přímo ve městě najdete například aquapark, bobovou dráhu či muzeum Lega. Na vrchol hory Medvědín vás vyveze lanovka, která v zimě vozí na svahy milovníky zimních sportů. Nuda zde zkrátka nehrozí za žádného počasí!

Další skvělou volbou je Pec pod Sněžkou. Kromě krásné přírody a řady atraktivních turistických tras všech stupňů obtížnosti se z Pece můžete vyvézt lanovkou až na nejvyšší českou horu Sněžku. To bude pro děti zajisté zážitek, o kterém budou nadšeně vyprávět kamarádům. Skvělou zábavu pro malé i velké návštěvníky nabízí Relax Park se 700 m dlouhou bobovou dráhou, lanovým centrem, dětským hřištěm, nafukovacím hradem, bungee trampolínou a dalšími atrakcemi.

Už jste někdy navštívili také polskou stranu Krkonoš? Pokud ne, tak je to velká škoda! Polské Krkonoše jsou totiž další ideální destinací pro dovolenou s dětmi. Parádní zázemí pro malé hosty nabízí například středisko Sklářská Poreba, kde najdete dva nádherné vodopády, zábavní park, lezecký park i les plný dinosaurů.