Wellness pobyty v Krkonoších

Krkonošský národní park láká turisty na výlety za vysokými horami, mohutnými vodopády i neobvyklými přírodními krásami. Víte ale, že si zde užijete i dokonalou dovolenou plnou relaxace? Vydejte na wellness pobyt do Krkonoš a přesvědčte se sami, že po náročné túře či lyžování není nic lepšího, než dopřát namáhaným svalům uvolnění ve vířivce nebo ve vyhřáté sauně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel nás naprosto okouzlil a všechno bylo na jedničku. Personál byl velmi milý a vždy nám s čímkoliv ochotně poradil. Pokoj byl dostatečně velký s velmi pohodlnou postelí, krásnou čistou koupelnou a županem i pantoflemi. Dobu strávenou ve wellness jsme si užili. Byli jsme tam téměř sami, takže jsme měli bazén i vířivku jen pro sebe. Pokud bych měla jednu věc opravdu vyzdvihnout, tak je to strava. Naprosto překonala mé očekávání. V okolí je spousta možností výletů – určitě doporučuji vyjet lanovkou na Medvědín.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Krkonošský národní park ležící na severu Česka v blízkosti hranic s Polskem je nejnavštvovanějším národním parkem Česka. Hluboké krkonošské lesy jsou protkány 800 kilometry turistických a cyklistických tras. Značené stezky vás dovedou například na nejvyšší českou horu Sněžku (1 603,3 m n. m.), k četným vodopádům a stovkám dalších přírodních zajímavostí. V zimě se zase celé Krkonoše mění na ráj zimních sportů. Krkonoše jsou navíc ideálním místem pro wellness pobyt v jakémkoli ročním období.

Jak si nejlépe užít pobyt v Krkonoších?

Ať už se do Krkonoš vydáváte ve dvou, nebo s celou rodinou, můžete vybírat z nekonečných možností výletů od nenáročných procházek po obtížnější turistiku. Většina značených tras má výchozí body v horských střediscích, jako jsou Harrachov, Špindlerův Mlýn nebo Janské Lázně. Půjčit si zde můžete také kola a vydat se po krkonošských hřebenech Jizersko-Krkonošskou magistrálou, ke Chodníku korunami stromů v Janských Lázních nebo k Mumlavskému či k Huťskému vodopádu po cyklostezkách. O rychlé načerpání nových sil se po cestě postarají četné horské boudy, kde můžete ochutnat krkonošské speciality a pokochat krásnými výhledy. Pokud by vás turistika zmohla o trochu víc, než jste čekali, zajisté vám přijde vhod odpočinek v hotelové vířivce, sauně anebo bazénu. U wellness pobytů si můžete zaslouženou relaxaci užít přímo v hotelu či penzionu. Není přece nic lepšího než odpočívat ve vířivce s výhledem na hory a dopřát namáhaným svalům zasloužený odpočinek v sauně. Střídejte tedy turistiku s relaxem ve wellness centru a uvidíte, že se po dovolené vrátíte domů odpočatí na těle i duši.

Krkonoše jsou stejně lákavé také v zimě, kdy se sem vydávají návštěvníci zejména za lyžováním a běžkováním. Díky výborným sněhovým podmínkám téměř po celou zimu si zde i vy užijete skvělé lyžování například v oblíbeném středisku Špindlerův Mlýn s 25 km sjezdovek, ve Ski areálu Harrachov – Čertova Hora, které je nejnavštěvovanějším střediskem v celém Česku, nebo v neméně populární Peci pod Sněžkou. V případě, že během lyžování či výletů za zimními výhledy pořádně vymrznete, nejlépe vás zahřeje sauna nebo horká voda ve vířivce.