Ubytování s hodnocením 3,5 a více

Na vaší dovolené vám záleží, chcete si především odpočinout a cítit se dobře. Nepotřebujete k tomu uniformovaný personál, stačí útulné čisté místo, které vás dostane svou atmosférou a osobním přístupem. I takové ubytování najdete v naší nabídce.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. I když nám jeden den propršelo, bylo tu plno možností, jak se zabavit. Výhled z pokoje jsme měli přímo na Tatry a večerní posezení se sklenkou Prosecca bylo úchvatné. Potěšilo nás také wellness s bazénem a vířivkou. Polopenze byla dostačující a chutná. V okolí hotelu je plno atrakcí. Hned přes cestu je bobová dráha, kde jsme zažili pořádnou dávku adrenalinu, nedaleko je také Belianská jeskyně. Celkově jsme s pobytem v Hotelu Tulipán byli velmi spokojeni a pobyt mohu jedině doporučit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


Která ubytovací zařízení si vysloužila hodnocení skvělé, tedy 3,5 hvězdičky a více? Plno! Konkrétní recenze přímo od návštěvníků a důvody pro svůj počet hvězdiček si můžete přečíst u každého hotelu, penzionu i apartmánu. Je pak pouze na vašem uvážení, zda jsou pro vás návštěvníky vytýkané věci důležité, anebo opravdu jen hledáte místo, kde pohodlně složíte hlavu mezi výlety a na luxus si nepotrpíte.

Co očekávat od ubytování s hodnocením 3,5 a více hvězd

Taková splňují standardy kvality a pohodlí, ale často nenabízí příliš mnoho vyžití přímo v zařízení. To samozřejmě není nutnost, a pokud se vydáváte do zajímavých lokalit, jako jsou například Krkonoše, Šumava, Český Krumlov nebo třeba Praha – stejně strávíte většinu času mimo ubytovací zařízení.

Ušetřete na ubytování a vydejte se do hotelu nebo penzionu s hodnocením 3,5 hvězdičky, která bývají zpravidla levnější. Zbyde vám tak více peněz na vstupy do místních galerií, kaváren, muzeí a dalších lokálních zajímavostí. Pokud se vydáváte za turistikou, doporučujeme vám vybírat ubytování blízko aquaparku nebo wellness, v zimě případně u termálních lázní.