Víkendový pobyt

Proč si nezpříjemnit víkend pobytem v přírodě? Využijte dny volna a vyrazte objevovat perly české krajiny. Komfortní chaty a chalupy jsou vám k dispozici po celé republice, připraveny nabídnout vše, co ke kratší dovolené potřebujete. I za víkend se dá zažít spousta zábavy, tak neváhejte a vybírejte.
Načítám nabídky...

celkem 2347 nabídek


Udělejte běžný víkend výjimečným a zařiďte si příjemné ubytování v jedné z víkendových chat a chalup. Ať už vyrazíte jako rodina s dětmi nebo třeba cyklistická skupina, v naší nabídce najdete vhodné ubytování se vším všudy.

Kde si pronajmout chatu na víkend?

Za dva dny stihnete nasbírat mnoho krásných zážitků. Zamiřte třeba do Českého ráje a užijte procházky ve stínu Prachovských skal i nenáročné výšlapy na okolní kopce. Nebo zvolte jižní Čechy či jižní Moravu, které skýtají řadu přírodních zajímavostí. V létě se tu navíc můžete vykoupat v jedné z rozlehlých vodních ploch.

Co takhle užít si víkendové lyžování? Chata na sjezdovce vám bude sloužit jako hřejivé útočiště, ze kterého budete moci vyrazit za zimními radovánkami. V takovém případě vám jistě udělá radost sauna a vnitřní krb, abyste po dovádění na kopcích rychle rozmrzli.

Nehledě na roční období si můžete dopřát hýčkání v podobě wellness pobytu. Neodolatelný romantický pobyt s vaší polovičkou v soukromé vířivce či vnitřním bazénu vás příjemně naladí do dalšího týdne.