Dovolená v Beskydech

Valašská krajina vás zaujme svou nedotčenou přírodou a svéráznou architekturou. Hlavu složíte v jedné z krásných chat a chalup v Beskydech, ze které to budete mít blízko k malebným vesničkám a kouzelné kopcovité krajině. Stanete se součástí lidových tradic a okusíte zdejší výtečnou lokální kuchyni. Pustevny, socha Radegasta nebo Rožnov pod Radhoštěm – to vše a mnohem více na vás v této atraktivní lokalitě čeká.
Načítám nabídky...

celkem 179 nabídek


Beskydy jsou zárukou idylické dovolené v romantické krajině. Vyrazte objevovat zdejší přírodní i kulturní krásy, ať už jako rodina s dětmi nebo v páru. Díky bezpočtu příležitostem k různorodým aktivitám si užijete dovolenou v přírodě se vším, co k tom patří. V létě můžete trávit čas turistikou, v zimě zase na sjezdovce.

Proč vyrazit na chatu do Beskyd?

Beskydy jsou proslulé díky významným turistickým cílům, mezi které patří například Pustevny – malebné chaloupky Maměnka a Libušín, hora Radhošť, nejstarší skanzen v Rožnově pod Radhoštěm nebo nejvyšší bod pohoří Lysá hora. Vyrazit sem můžete také s cyklistickou skupinou přátel a vyzkoušet zdejší báječné cykloturistické trasy.

V létě to v Beskydech žije kulturou a lidovými tradicemi. Těšit se můžete na rozmanité akce plné tance, vína a hudby. Budete-li si chtít odpočinout od horských výšlapů a radovánek, můžete se ubytovat na chatě u vody a využívat přírodní koupání nebo vlastní venkovní bazén.

S příchodem sněhu se oblast Beskyd proměňuje na ráj zimních sportů. Chata u vleku vám poskytne dokonalé zázemí, díky kterému budete moci trávit celé dny na sjezdovkách a běžkařských trasách, které jsou zde opravdu špičkové. Parádní lyžování si užijete třeba ve Ski areálu Synot - Kyčerka, Soláň či Bílá.