Cyklistická dovolená

Krásná příroda, nespočet cykloturistických tras a komfortní ubytování, kde si užijete zasloužený odpočinek po výkonu. Co víc si přát pro cyklistickou dovolenou? Vyrazte na kole křížem krážem po Česku a vyberte si ubytování pro cyklisty v chatě či chalupě, kde vám nebude nic scházet. Kam vyrazíte tentokrát?
Načítám nabídky...

celkem 2329 nabídek


Česká republika je pro cyklisty jako stvořená. Čeká tu na vás bezmála 40 000 cykloturistických tras lemujících nádhernou tuzemskou krajinu. Cestou budete míjet řeky, jezera, lesy i malebné vesničky. A to vše budete moci obdivovat ze sedla svého kola společně s těmi, které máte rádi.

Kam na cyklistickou dovolenou?

Ať už vyrazíte kamkoliv, ubytování vhodné pro cyklistické skupiny vám poskytne útočiště, odkud se budete moci každé ráno vydat na cyklo túru po okolí. Chata poblíž cykloturistických tras vám nabídne vše, co potřebujete pro kvalitní a ničím nerušený odpočinek. Dostatek soukromí, veškeré vybavení i wellness.

Pokud se chcete pořádně zapotit, ubytujte se v horách a vyrazte na cyklovýlet po hřebenech. Ubytování v Krušných horách, Jeseníkách anebo Beskydech je tím, co hledáte. Raději byste něco nenáročného? Pak to stočte směr jižní Čechy, které jsou s největším počtem tras rájem pro každého vášnivého cyklistu.

Vyrazte se skupinou přátel nebo se za cyklistickým dobrodružstvím vydejte jako rodina s dětmi. Společně si můžete užít třeba víkendový pobyt, ani delší letní dovolené však nestojí nic v cestě.