Pobyt s vnitřním bazénem

Ať klidně prší nebo padají kroupy. Když si vyberete chatu s vnitřním bazénem, nemusí vás zajímat, jak je venku. Příjemné koupání v teplé vodě si užijete za jakéhokoliv počasí. Zaplavat si můžete, kdykoliv se vám zamane a co je nejlepší – s nikým se nemusíte dělit o prostor, při pronajmutí celého objektu budete mít pro relax u bazénu absolutní soukromí.
Načítám nabídky...

celkem 39 nabídek


Chcete si dopřát kvalitní a ničím nerušený odpočinek? Jedna z chatu a chalup s vnitřním bazénem vám vaše přání vyplní. Pobyt si užijete v létě i v zimě a nehledě na počasí si z dovolené odvezete klid v mysli a úsměv na tváři.

Kde si vybrat pobyt s vnitřním bazénem?

Za krytý bazén přímo v ubytování budete vděční během chladnějších měsíců v roce, ale i v létě, když počasí zrovna nepřeje koupání ve venkovním bazénu nebo v přírodním koupališti. V termálním bazénu se s radostí můžete smočit hned po probuzení anebo těsně před spaním.

Pobyt s vnitřním bazénem je ideální pro dovolenou v páru. Romantiky potěší také ubytování s vířivkou, kde si se svou partnerkou či partnerem užijí nezapomenutelné chvíle společného odpočinku. Masážní trysky odvedou dobrou práci a po konci pobytu se tak budete cítit svěže a odpočatě. Když se k tomu všemu přidá ještě sauna či infrasauna, už k dokonalosti mnoho neschází.

Rádi byste něco extra? Pak si vyberte z naší nabídky wellness pobytů, kde se necháte hýčkat. Za wellness pobytem přitom nemusíte jen do lázeňského trojúhelníku. Rozmazlit se můžete třeba i v Orlických horách, Krkonoších nebo na jižní Moravě.