Ubytování v roubence

Užijte si pobyt v překrásné roubence, která vás uchvátí na první pohled. Útulné ubytování s vůní dřeva a dostatkem soukromí si můžete pronajmout přímo od majitele. Celý objekt bude patřit jen a pouze vám a při odpočinku vás nebude nikdo a nic rušit.
Načítám nabídky...

celkem 98 nabídek


Vždy jste snili o kouzelném ubytování? Pronajměte si roubenku přímo od majitele a užijte si pobyt jako v pohádce. Vše, co potřebujete, budete mít k dispozici. Celá chata bude patřit jen vám a se svými blízkými si tak můžete užít intimní chvíle plné smíchu a radosti.

Kde si pronajmout roubenku přímo od majitele?

Je pro vás dovolená synonymem pro odpočinek? Pak se vám bude líbit na roubence s vlastním wellness. Ve vířivce dobijete baterky a naladíte se na příjemnou vlnu energie. Uvolněte se a nechte masážní trysky dělat jejich práci. Také sauna vám jistě vykouzlí úsměv na tváři, který vám vydrží ještě dlouho po konci pobytu.

Roubenka poblíž lesa je pro vás skvělou příležitostí, jak na chvíli opustit ruch velkoměsta a schovat se do svěží přírody. Malebné prostředí v okolí roubenky vybízí k nenáročným procházkám podél potoka, anebo lenošení na louce. V létě budete jistě vděční za přírodní koupání v blízkosti ubytování.

Roubenku v horách využijete po celý rok. Během letní sezóny můžete podniknout vysokohorské túry s rodinou a přáteli, v zimě si zase užijete nezapomenutelné dobrodružství na sjezdovce.