Ubytování u sjezdovky

Zpříjemněte si zimní měsíce dovolenou na sjezdovce. Díky pobytům nedaleko lyžařských středisek to k vleku budete mít sotva pár kroků a na kopec se tak můžete vydat, kdykoliv se vám zachce. Večery strávíte v hřejivé chatě či chalupě, kde můžete načerpat dostatek sil do druhého dne. Tak která chata vám padne do oka?
Načítám nabídky...

celkem 1396 nabídek


Neumíte si zimu bez lyžování představit? Pak zavítejte se svými blízkými na jednu z chat a chalup z naší nabídky. Sjezdovku budete mít, co by kamenem dohodil, a po radovánkách na kopci se můžete zahřát třeba v chatě se saunou.

Kde si pronajmout chatu u sjezdovky?

Nemusíte opouštět Česko, abyste si naplno užili zimní sporty. Tuzemská pohoří nabízejí sjezdovky všech obtížností, od modrých po černé, a navíc s krásnými výhledy. A jak je to u nás se sněhem? V Krkonoších budete mít sněhovou pokrývku téměř jistou, můžete se tak těšit na svahy s přírodním sněhem. O zasněžené stráně však není nouze ani v jiných koutech republiky. Tam, kde počasí lyžařům zrovna nepřeje, se zasněžuje uměle, což ale na zážitku nijak neubírá.

Vyhlášené sjezdovky najdete například u Špindlerova mlýna nebo v Peci pod Sněžkou, nejen naše nejvyšší pohoří se však pyšní krásnými sjezdovkami. Vyrazit můžete třeba na Šumavu, do skiareálu Zadov, kde si na své přijdou spíše děti a začátečníci. Za nejdelší sjezdovkou zase musíte do Krušných hor, do skiareálu Klínovec, zdejší sjezdovka Rondo měří 5 200 m. Příjemně si zalyžujete ale také v Jizerských horách u Ještědu, kde si můžete troufnout dokonce na oblíbenou černou sjezdovku Slalomák.

A jaké ubytování si zvolit? Nejlépe takové, kde budete moct po celodenním lyžování v klidu zrelaxovat. Vyberte si třeba chatu s vířivkou nebo vnitřním bazénem. Vhod vám přijde také wellness pobyt, díky kterému se z dovolené vrátíte jako noví.