Ubytování ve srubu

Toužíte po pohádkovém ubytování? Pronajměte si srub přímo od majitele a užijte si romantické momenty v útulné dřevostavbě. Dovolenou strávíte v srdci přírody, kde si dopřejete maximum klidu a pohodlí. Nenechte se rušit a relaxujte ve vířivce nebo sauně ve srubu, který bude sloužit jen vám.
Načítám nabídky...

celkem 25 nabídek


Zůstaňte v těsném kontaktu s přírodou a užijte si klidné chvíle díky nezapomenutelné dovolené ve srubu. Každé ráno se můžete probouzet zpěvem ptáků a snídat v obklopení tiché, netknuté krajiny. Pronajměte si srub přímo od majitele a nechte za zády městský život a všechny starosti.

Kde si pronajmout srub přímo do majitele?

Unikátní dřevostavby bývají ukryté v přírodě, díky čemuž si lze užít opravdový a ničím nerušený relax. Naplno se necháte prostoupit krásou české krajiny, která vám poskytne příležitost pro váš útěk z civilizace. Srub v přírodě navíc vybízí k turistice, cykloturistice nebo třeba rybolovu.

V létě dejte určitě přednost ubytování u vody, abyste se měli kde zchladit, přepadnou-li vás vysoké teploty. Nespočet chat nedaleko přírodního koupání najdete třeba v jižních Čechách anebo na jižní Moravě. Klidné chvíle u vody si však dopřejete také ve srubu v horách.

Pronájem srubu přímo od majitele se ovšem vyplatí i v zimních měsících. Přes den se můžete vydovádět na sjezdovce a večer si odpočinou v útulném útočišti. Obzvlášť spokojení budete s vnitřním krbem nebo saunou, které vás zahřejí po dlouhém dni na kopci.