Ubytování se psem

Nechcete se od svého čtyřnohého miláčka vzdálit ani na krok? Vezměte ho na dovolenou s sebou. Nemusíte prosit příbuzné, aby se o něj postarali, nebo řešit ubytování v psím hotelu. Chaty a chalupy se psem jsou vám k dispozici po celé republice. Vyrazte na dovolenou s celou rodinou, včetně čtyřnohého přítele, který bude nejšťastnější, když bude s vámi.
Načítám nabídky...

celkem 1410 nabídek


Ubytování se psem nestojí nic v cestě. Pronajměte si celý objekt v přírodě, kde se bude líbit nejen vám, ale také vašemu pejskovi. Chaty a chalupy v různých koutech republiky vám poskytnout vše, co si můžete přát pro ideální dovolenou s celou rodinou.

Kde najít ubytování se psem?

Svého čtyřnohého přítele můžete vzít s sebou třeba na chatu v horách. Společně tak můžete podniknout dobrodružství v českých pohořích, ať už Šumavě či v Jizerských horách. Vydejte se za turistikou a kochejte se českou krajinou, zatímco bude váš pejsek řádit v ryzí přírodě.

V létě oceníte vy i váš mazlíček ubytování u vody, kde se v parných dnech budete moct smočit. V Česku najdete spoustu krásných chat u lesa nedaleko svěžích rybníků, přehrad nebo přírodních koupališť, u kterých bývá mnoho vyžití i pro dovolenou s dětmi.

Zvolit si můžete víkendový pobyt nebo celotýdenní dovolenou. Psi mají v ubytování dveře otevřené nehledě na roční období. Sáhněte po letním pobytu nebo dovolené na sjezdovce, kde se svým chlupatým miláčkem zažijete nezapomenutelné zimní radovánky.