Dovolená u vody

Potoky, rybníky, přehrady nebo jezera. Ubytujte se poblíž vodní hladiny a užijte si příjemné chvilky ve svěžím přírodním prostředí. Dovolená u vody vám udělá dobře po těle i duši v kterémkoliv ročním období. V létě ji ale obzvlášť oceníte. Když teploty vylétnou vzhůru, budete se moct zchladit, kdykoliv se vám zamane. Tak přibalte plavky a hurá k vodě.
Načítám nabídky...

celkem 917 nabídek


V naší kotlině objevíte nespočet vodních hladin, u kterých si můžete užít nezapomenutelné okamžiky klidu a odpočinku. Nemusíte však jen lenošit na břehu, u vody se také můžete věnovat nejrůznějším vodním sportům nebo třeba rybolovu. Tak vyrazte k vodě a dopřejte si zasloužený relax.

Kam vyrazit na chatu k vodě?

Jako v pohádce se budete mít, pokud se vydáte do jižních Čech nebo na jižní Moravu. Najdete tu spoustu příležitostí, kde se v létě vykoupat a vydechnout během parných dní. Není tu však nouze ani o další aktivity, věnovat se můžete cyklistice nebo turistice a objevování zdejších jedinečných přírodních i kulturních památek.

Chybu neuděláte ani tehdy, ubytujete-li se v horách. Jedním z nejkrásnějších míst Česka, kde si užijete zábavu celoročně, je Lipno na Šumavě. Skvěle se však budete mít také v Jeseníkách či Jizerských horách, kde narazíte na spoustu chat u potoka nebo u přehrady.

Dáváte-li raději přednost bazénům s nejrůznějším vyžitím pro děti i dospělé, poté zvolte chatu s venkovní bazénem, kde se můžete radovat z dostatku soukromí. Také vnitřní bazén vám přijde vhod, kdyby se počasí náhodou nevydařilo. Díky termální vodě si zde můžete užívat osvěžující koupel po celý rok.