Rodinná dovolená s dětmi

Sbalte kufry a vyrazte s dětmi objevovat krásy české krajiny. Společné chvíle můžete strávit na jedné z chat či chalup, které jsou jako stvořené pro perfektní rodinnou dovolenou. Poblíž ubytování na vás čeká spousta příležitostí pro volnočasové aktivity, které budou bavit děti i dospělé. Jestli si zvolíte polehávání u vody nebo aktivní odpočinek, už záleží jen na vás.
Načítám nabídky...

celkem 2442 nabídek


Vyrazte za zážitky s celou rodinou. Chata či chalupa, kterou si vyberete, vám poskytne komfortní zázemí, odkud můžete podnikat výlety po malebném okolí. Pobyt na chalupě je pro rodiny s dětmi perfektní, protože jim poskytne dostatek soukromí a veškeré vybavení, které potřebují.

Kam vyrazit na rodinnou dovolenou?

Jste rodina nadšených sportovců? Pak si vyberte chatu nedaleko příležitostí k turistice nebo cykloturistice. Chata v přírodě bude ideálním výchozím bodem pro všechny vaše dobrodružné výlety. Vydejte se za českými vrcholy, třeba do Krkonoš nebo na Šumavu. Rodinnou dovolenou v horách si užijete také v zimě na sjezdovce.

Děti budou nadšené, pokud zamíříte na chatu u vody. Můžete dát šanci chatě s venkovním bazénem nebo se ubytovat poblíž přírodního koupání, kde je pro děti připraveny skluzavky a prolézačky. Vaše ratolesti se vydovádí a vy si zatím odpočinete během opalování na louce.

Doma nenechávejte ani svého čtyřnohého přítele, pobytů se psy najdete v naší nabídce dostatek. Pejskům se bude především na chatě nedaleko lesa, kde bude moci společně s vámi objevovat nová zákoutí.