Ubytování s venkovním bazénem

Soukromí. Komfort. Luxus. Ubytujte se v chatě či chalupě s venkovním bazénem a nebudete litovat. Letní radovánek si budete moci dopřát, kolik budete chtít. V parných dnech se příjemně zchladíte a když zrovna počasí nevyjde, zlepší vám náladu krytý bazén nebo bazén s termální vodou. Tak zabalte plavky, protože léto právě začíná!
Načítám nabídky...

celkem 664 nabídek


Toužíte po koupání v průzračné vodě bez návalů lidí? Pak sáhněte po chatě s venkovním bazénem, který bude jen pro vás. V létě oceníte možnost zchladit se kdykoliv během dne a v absolutním soukromí si zaplavat v čisté vodě.

Kam na chatu s venkovním bazénem?

Venkovní bazén je zárukou skvěle prožitého léta. Vyrazit na parádní letní dovolenou můžete s celou rodinou anebo v páru se svou drahou polovičkou. Užijete si tu v soukromí mnoho intimních chvílí s těmi, které máte nejraději. Zvolit si pro společná dobrodružství můžete také vířivku, ať už vnitřní či venkovní.

Venkovní bazén bývá také často krytý, a není tak problém si tu zaplavat i v případě, kdy počasí zrovna nepřeje. Po zbytek roku dejte šanci luxusnímu objektu s vnitřním bazénem, abyste se na to, co se děje za oknem, nemuseli ohlížet vůbec.

Dovolenou u vody nic nenahradí. Dáváte před bazénem přednost spíše přírodnímu koupání? Není problém. Pobyt u přehrady nebo u jezera splní vaše očekávání a zajistí perfektní dovolenou v obklopení přírodních krás naší země.