Pobyt na samotě

Unikněte každodenním starostem a rozlučte se s hlučným velkoměstem. Čeká vás dokonalý pobyt na samotě v samotném srdci přírody, daleko od civilizace a moderních výdobytků. Jen vy a klid. Z naší nabídky si vyberte chatu či chalupu na samotě, která vám poskytne dostatek soukromí a prostoru k tomu opravdovému odpočinku.
Načítám nabídky...

celkem 589 nabídek


Žádné davy turistů. Žádné přecpané silnice. Nechte městský ruch za zády a vyrazte na chatu či chalupu na samotě, kde vás nebude nikdo a nic rušit. Spočinete zde v naprostém klidu a pohodě a budete se moci věnovat jen sobě a svým blízkým. V blízkosti přírody vám bude tak krásně, jak už dlouho ne.

Proč si vybrat chalupu na samotě?

Jste samotáři, nebo jen potřebujete na chvíli vydechnout? Chata na samotě vám přijde vhod. Můžete se tu věnovat tomu, co máte rádi. Vyrazte třeba za turistikou do Krkonoš, Jizerských hor nebo Beskyd. Nebo si užijte parádní cykloturistické trasy v jižních Čechách, ráji pro milovníky cyklistiky a malebné krajiny.

Pokud chcete jen relaxovat, není problém. Pak si vyberte chatu s venkovním bazénem nebo vířivkou, ať je váš wellness pobyt opravdu dokonalý. V soukromí si užijete klidné momenty se svými blízkými nebo nad knížkou.

Koho s sebou na samotu vzít? Pronájem celého objektu je totiž ideální pro rodinnou dovolenou. Nabízí se však také uspořádat ve stylovém prostoru teambuilding či večírek s těmi nejbližšími. Slavit zde můžete, jak dlouho budete chtít, nejbližší sousedi jsou v dostatečné vzdálenosti.