Vydejte se za aktivním odpočinkem do krásného Posázaví. Ubytováni budete v Hotelu Kácov ***, který nabízí komfortní pokoje, chutné snídaně či polopenzi, welcome drink a také neomezený vstup do fitness centra s kardio, fitness a workout zónou. Na dosah budete mít rozhledny, vyhlídky a další krásné turistické cíle.

O ubytování

Hotel Kácov *** se nachází v městečku Kácov – v turistické lokalitě Posázaví, nedaleko dálnice D1. Okolí Kácova nabízí různorodé možnosti pro využití volného času. Krásnou přírodu můžete prozkoumat díky široké síti cyklotras a turistických stezek. Řeka Sázava, která Kácovem protéká, je tradiční součástí vodní turistiky v Čechách.

Přímo u hotelu naleznete nejvýznamnější památky Kácova. Renesančně-barokní zámek z 18. století, v jehož těsné blízkosti stojí kostel Narození Panny Marie. Na výlet se vydejte na zámek Zruč nad Sázavou (10 km) či zámek Růžkovy Lhotice (26 km), dále třeba na rozhlednu Babka či Kalamajka, Čertovu vyhlídku nebo k vodní nádrži Švihov (12 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 20 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek. V každém z nich je samozřejmostí WiFi, LCD televizor se satelitními stanicemi, zrcadlo, posezení, noční stolky s lampičkami a vlastní koupelna se sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci, která společně s přilehlým salónkem pojme až 80 hostů, si můžete dopřát tradiční českou kuchyni.

V letních měsících si můžete užít jídlo na letní zahrádce, kde je možnost venkovního grilování.

Kde budete relaxovat?

V hotelu je na objednání možnost sauny a vířivky i cvičení v hotelové posilovně s kardio, fitness a workout zónou.

Něco navíc

Nadšenci do sportu jistě ocení tenisový, nohejbalový a volejbalový kurt přímo u hotelu a 27jamkové golfové hřiště nedaleko hotelu.

Hotel Kácov ***

Hotel Kácov ***

Kácov 24 , Kácov
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
14:30
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
23 km

Tipy na výlet

Kutná Hora

Kutná HoraTip na výlet

Kutná Hora je zapsaná na seznamu UNESCO a i když se v ní žádný hrad ani zámek nenachází, nabízí toho tolik, že vám jedna návštěva nebude stačit. Kutná Hora byla v minulosti, jak už název napovídá, spjata s kutáním stříbra. Ve středověku šlo proto o jedno z nejvýznamnějších českých měst. To je důvod, proč zde naleznete velké množství památek, které doplňují četné kavárny a restaurace.

Co nevynechat při návštěvě Kutné Hory?

  • Chrám svaté Barbory
  • Kostnici v Sedlci
  • Katedrálu Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele
  • Při procházce historickým jádrem města si prohlédněte Kamennou kašnu, Morový sloup, kostel sv. Jana Nepomuckého, Kamenný dům, Dačického dům s interaktivní expozicí o památkách UNESCO a Hrádek - České muzeum stříbra.

Kutná Hora nabízí i několik naučných stezek vhodných pro pěší i cyklisty. Doporučujeme tzv. Královskou procházku, která nabízí úchvatný pohled na panorama města nebo naučnou stezku Kolem Kutné Hory.

Více informací
Sázavský kláštěr
Sázavský kláštěr
Centrum sklářského umění v Sázavě
Centrum sklářského umění v Sázavě
Benešov
Benešov