Rybářská dovolená

Chcete uniknout každodenním starostem a dopřát si trochu klidu s nahozeným prutem? Ulovte si pro sebe jednu z chalup pro rybáře, díky které to k rybníku budete mít na skok. Užít si rybolov v Česku můžete na různých místech, dokonce i bez povolenky. K rybářskému náčiní přibalte dobrou náladu a vyrazte třeba hned.
Načítám nabídky...

celkem 1435 nabídek


Vždycky jste snili o rybářské dovolené? Už nemusíte jen snít. Díky pobytům u vody získáte vše, co ke své zálibě potřebujete. Pronájem příjemné chaty či chalupy pro rybáře přímo u vody vám poskytne bezchybné zázemí v srdci přírody.

Kde si naplánovat dovolenou s rybolovem?

Když na ryby, tak do Česka. Po celé republice objevíte nespočet rybářských revírů, nádherných rybníků i soukromých rybářských lokalit nabízejících různorodé vyžití. Jste rybář samotář, nebo jedete na ryby s celou rodinou? Dáváte přednost klidné hladině v obklopení lesa, nebo máte rádi společnost druhých rybářů? Na své si přijde každý.

Mezi oblíbená místa, kde stojí za to nahodit háček, patří rybníky v jižních Čechách, například rybník Mrhal nedaleko Českých Budějovic nebo rybník Hejtman ve Chlumu u Třeboně. Sportovní rybolov si užijete také na Šumavě, bez rybářské povolenky si můžete zachytat v Černé v Pošumaví v soustavě několika nádherných rybníků. Toto místo je ideální pro dovolenou s dětmi. Mnozí rybáři nedají dopustit také na rybaření na Lipně nebo na Orlíku.

Pro rybářskou dovolenou si vyberte chatu u lesa, ať to máte k přírodě co nejblíže. Pokud už budete se svými úlovky spokojeni, v blízkosti ubytování na vás čekají také další příjemné aktivity. Jste-li sportovci, potěší vás chaty u cykloturistických tras nebo chalupy s příležitostí turistiky. V létě určitě oceníte ubytování poblíž přírodního koupaliště.