Romantický pobyt

Kdy jste se svou drahou polovičkou měli naposled čas jen na sebe? Na romantické chatě či chalupě si užijete nezapomenutelné chvilky oslazené vzájemnou přítomností. Vyberte si pobyt přesně podle vašich společných představ. Můžete relaxovat bok po boku ve vířivce anebo vyrazit za zážitky do přírody. Tak které ubytování vás chytne za srdce?
Načítám nabídky...

celkem 1917 nabídek


Zažijte romantické momenty a utužte váš vztah. Vezměte svou polovičku na dokonalou dovolenou, která předčí všechna vaše očekávání. V chatách a chalupách pro páry nebudete postrádat pohodlnou manželskou postel ani dostatek soukromí, díky čemuž můžete věnovat veškerou pozornost jen sobě navzájem.

Jak si vybrat romantickou dovolenou?

Ve dvou se relaxuje nejlépe. Sáhněte proto po wellness pobytu a dopřejte si zasloužený odpočinek ve vířivce nebo v sauně. Intimní chvíle zažijete také u vnitřního bazénu, kde si můžete zaplavat v jakoukoliv roční dobu. V hřejivé vodě necháte rozpustit vše, co vás trápí, a naladíte se na stejnou vlnu.

Patříte-li spíše mezi ty, kteří chvíli neposedí, naplánujte si aktivní dovolenou. Zamiřte na chatu do hor a věnujte se turistice. Ruku v ruce budete zdolávat české vrcholy, ať už v Orlických horách nebo na Šumavě. Společně se můžete vydat také po cykloturistických trasách nebo si vyzkoušet golf.

Za bezchybnou romantickou dovolenou se vydejte na jižní Moravu, kde strávíte léto pomalým popíjením vína a nenáročnými procházkami po malebném okolí.